[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

descriptionServer EmptyServer

more_horiz
Salut [hammer] si [hammer Jr.] . Pentru sunt "disperat" sa imi populez serverul sper sa nu va suprati daca imi voi posta si eu serverul meu . Vad ca unora nu le mai place ecila si deaceea PB.2GB.RO - 89.39.13.51 va asteapta Very Happy Este cu bhop + turbo + skinuri + sounds + booster.
Va astept pe toti Very Happy
Si inca odata ma repet sper sa nu va suparati ca am postat aici Very Happy

descriptionServer EmptyRe: Server

more_horiz
Daca serverul merge ca si inainte..Multumesc dar nu...Nu mergea bhop'ul bine deloc..Se bloca, avea lag la 2 vs 2 Neutral Incearca si ia-ti addonsul de pe ecila si pune-l pe 2gb..E un bhop mai bun..Acela ce-l aveai tu avea anumite buguri.

descriptionServer EmptyRe: Server

more_horiz
Just vinde server-ul ecila cu 40 de euro .. dacă era mai ieftin mă băgam , așa , nu .

descriptionServer EmptyRe: Server

more_horiz
Din cate stiu asta e forum pentru clan , nu pentru reclama .. Smile) , Mok .. ai mai deschis de multe ori serverul , ma rog , bafta cu el ..

descriptionServer EmptyRe: Server

more_horiz
[hammer Jr.] # MaGe a scris:
Din cate stiu asta e forum pentru clan , nu pentru reclama .. Smile) , Mok .. ai mai deschis de multe ori serverul , ma rog , bafta cu el ..


descriptionServer EmptyRe: Server

more_horiz
[hammer] # DweeZy a scris:
Daca serverul merge ca si inainte..Multumesc dar nu...Nu mergea bhop'ul bine deloc..Se bloca, avea lag la 2 vs 2 Neutral Incearca si ia-ti addonsul de pe ecila si pune-l pe 2gb..E un bhop mai bun..Acela ce-l aveai tu avea anumite buguri.


Nu exista "bhop mai bun", doar detinatori care nu stiu sa modifice cvar-uri . Smile)
Cat despre server, nu inteleg de ce doresti sa vina cei de aici la tine pe server....pana la urma fiecare joaca unde vrea, cum a fost si cu serverul pe care l-am facut...multi inca jucau pe ecila chiar daca il deschisesem de cateva zile.
Deci in concluzie, daca nu reusesti sa-l populezi inseamna ca serverul nu e de calitate .

descriptionServer EmptyRe: Server

more_horiz
[hammer] sPeeD # mike a scris:
[hammer] # DweeZy a scris:
Daca serverul merge ca si inainte..Multumesc dar nu...Nu mergea bhop'ul bine deloc..Se bloca, avea lag la 2 vs 2 Neutral Incearca si ia-ti addonsul de pe ecila si pune-l pe 2gb..E un bhop mai bun..Acela ce-l aveai tu avea anumite buguri.


Nu exista "bhop mai bun", doar detinatori care nu stiu sa modifice cvar-uri . Smile)
Cat despre server, nu inteleg de ce doresti sa vina cei de aici la tine pe server....pana la urma fiecare joaca unde vrea, cum a fost si cu serverul pe care l-am facut...multi inca jucau pe ecila chiar daca il deschisesem de cateva zile.
Deci in concluzie, daca nu reusesti sa-l populezi inseamna ca serverul nu e de calitate .



Topic Closed

descriptionServer EmptyRe: Server

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde