[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

descriptionServer EmptyServer

more_horiz
După cum s-a zis , server-ul de Paintball este finalizat .
Vă așteptăm pe toți !
DNS: pb.siders.ro
Forum: www.siders.ro/forum secțiunea PB .

descriptionServer EmptyRe: Server

more_horiz
Vad ca nu prea va place serverul si multi dintre voi jucati pe ecila.
Sa lasati reply cu ce nu va place la server si ce doriti sa vedeti pe server, asta ca sa nu fi dat silent banii degeaba, macar sa-l fac pe placul vostru.

descriptionServer EmptyRe: Server

more_horiz
E frumos serverul , eu intru cand mai chem pe cineva , asa singur nu poti sta, jucam pe server si am vazut ca alti isi doreau ca acesta sa fie bhop.
Mike spune-le sa isi faca cont pe forum.

descriptionServer EmptyRe: Server

more_horiz
mike , dacă mai ai addons-ul de bhop , eu zic să-l facem așa .
Văd că mulți joacă modul ăsta . Acum și părerea ta și a celorlalți contează ..

descriptionServer EmptyRe: Server

more_horiz
Mie unul imi place modu asal cum este , nu prea vad ca ar trebuii sa faci ceva schimbari la el . Acum nu depinde de mine ci de mike sau poate altora le place cu bhop . Smile

Ultima editare efectuata de catre [hammer Jr.] # MaGe in Lun Iul 06, 2015 3:27 am, editata de 1 ori

descriptionServer EmptyRe: Server

more_horiz
Mike eu cred ca este bine sa il lasi asa , este modul tau unic , este perfect asa cum este , dar acum trebuie sa mai lucarm la un mic aspect , sa il populam ! Mie imi place asa cum este !

descriptionServer EmptyRe: Server

more_horiz
Noul DNS este - pb2.ecila.ro !

descriptionServer EmptyRe: Server

more_horiz
Pb.ecila.ro e off si e probabil sa ramana asa..Propun sa inlocuim acel server si sa devenim noi officiali pb.ecila.ro..Nimeni nu-si mai da interesul pentru acel server..Eu am admin acolo si fondatorul nu intra cu saptamanile..Propun sa facem pb2.ecila.ro server paintball+bhop .Exact cum era lcs'u.Playeri o sa vina pe serverul nostru mai ales ca pb.ecila.ro nu mai merge.O sa se populeze foarte usor Wink).Daca se poate muta eu propun sa se mute addonsul cat mai repede.Bine-nteles daca sunteti de acord.

descriptionServer EmptyRe: Server

more_horiz
O să încerc să vorbesc cu un scripter poate îmi face el , dacă nu încerc să cumpăr .

descriptionServer EmptyRe: Server

more_horiz
Sa cumperi un addons de pb cu bhop? Wtf? Eu cred ca esti milionar si nu vrei sa ne spui.
Pentru ce sa vorbesti cu un scripter sau sa cumperi un addons cand sunt eu aici? Smile)
Ma anuntati ce decideti si va ajut si cu addons ca cel de pe ecila sau ca fostul lcsnet.

EDIT : Am pus bhop pe server sa vedem daca apar mai multi jucatori .

descriptionServer EmptyRe: Server

more_horiz
Pentru cei ce nu stiu , forumul s`a schimbat : http://www.ecila.ro/forum/index.php?/forum/19123-paintball-»-pb2/ , mike speram ca vor intra playeri .. mie si asa imi place Smile .

descriptionServer EmptyRe: Server

more_horiz
[hammer] sPeeD # mike a scris:
Sa cumperi un addons de pb cu bhop? Wtf? Eu cred ca esti milionar si nu vrei sa ne spui.
Pentru ce sa vorbesti cu un scripter sau sa cumperi un addons cand sunt eu aici? Smile)
Ma anuntati ce decideti si va ajut si cu addons ca cel de pe ecila sau ca fostul lcsnet.

EDIT : Am pus bhop pe server sa vedem daca apar mai multi jucatori .

Nu știam că te ocupi cu așa ceva , bagă și turbo .

descriptionServer EmptyRe: Server

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde