[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

TOPIC PREZENTARE !

power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde
+14
[hammer Jr.] The SilenT
[hammer]allex
[hammer]Monky
[hammer]SensatioN
I'm a StaR
[hammer] # M1Ha1
[hammer] sPeeD # mike
[hammer]PAroL
[hammer]Seretide
[hammer]AmNNNez1c
[hammer]Te0
[hammer]Smenaru
[hammer]MaddoxX
[hammer]Patratzel
18 participanți

descriptionTOPIC PREZENTARE ! - Pagina 2 EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Salut. Stiu ca nu fac parte din clan dar am facut cerere si sper sa fiu acceptat. Am zis sa povestesc si eu Very Happy
Deci sa incepem, Ma numesc Emanuel am aproape 17 ani si sunt din Cluj-Napoca.
Eu joc cs de mult. Pe la vreo 8-9 anj jucam cu booti. Sincer doar de pe la vreo 12 ani am inceput sa joc online. Intr-o zi am aflat de un server Pb.CsTopz.Ro (daca il stie cineva) am intrat si mi-a placut. Erau cateva clanuri cum ar fi [OxiGeN] , AwP si nu mai tin minte. Stiu ca m-am chinuit ceva pana sa intru in OxiGeN dar pana la urma am intrat. Tot pe cstopz am aflat de hammer. Primele persoane care le-am vazut din hammer sunt monky si HiEnA.Dupa un timp tot auzeam de la multi jucatori de un server si anume lcsnet. Am intrat si eu sa vad cum e si de atunci am ramas pe lcs. Atuncj erau clanurile LeGeND , Moldova , hammer. Stiu ca m-am chinuit putin sa intru in LeGeND. Eram noaptea pe la vreo 2 era pe server adminul [LeGeND]You can't stop me , a vazut cum joc si ma bagat in clan. In LeGeND jucam jucam cu nick-ul [LeGeND]20cm_Records. Apoi s-a cam destramat LeGeND asa ca am inceput sa joc cu nick-ul All-Star. A mai trecut o vreme si a aparut clanul wHo. Am intrat in el si dupa un timp am ajuns lider impreuna cu Vipera. A fost totul frumos pana s-a inchis lcs Sad Apoi o vreme am jucat pe mevid. O vreme am renuntat la pb si am inceput sa joc clasic. Acum m-am reapucat de pb. De cand am aflat de hammer tot vroiam sa intru in el dar nu stiam cu sa fac sa intru Smile) Acum am ocazia si sper sa intru. Chiar daca hammer nu este ce era odata putem crea iar acel hammer.
Apropo. Cred ca o sa deschidem eu si mike un server de pb. Cand este gata va anuntam.

Va multumesc mult.
Semnat,
All-Star

descriptionTOPIC PREZENTARE ! - Pagina 2 EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Salut fratii meii !
In primul rand ma numesc Zafiu Razvan , fac 17 ani pe 15 februarie , joc cs de 5 ani , am inceput cu modul zombi , acolo am avut owner si am jucat o buna perioada de timp . De modul pb mi-a spus cineva dar nu mai stiu cine , am intrat sa vad si eu cum e , nu am avut habar ca o sa imi placa asa de mult incat sa il joc si in ziua de azi . Primul meu clan cred ca a fost [LeGeND] nu mai stiu exact. Eu nu am avut asa multe tangente cu multe clanuri (putine dar buna).Eu imi dorea de pe LCSnet sa intru in clanul [hammer] dar din pacate nu s-a putut , am fost foarte dezamagit , vroiai pe zi ce trece sa le arat potentialul meu , tot ce pot , dar nu se putea . Pana acum un am aproape , când am facut cerere in Jr. eram asa entuziasmat ca o sa intru , dar a durat vro luna pana mi s-a acceptat cererea , am stat intr-un suspans , dar pana la urma am fost acceptat si suny cel de azi , cu bune cu rele , m-am atasat de acest clan , suntem ca o famile , toti pentru unul si unul pentru toti . O prezentare scura . Multumesc!

Si am uitat sa spun , Imi cer scuze fata de ligerii clanului daca am fost stresant in vreamea când eram "mort" sa intru in clan !
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde