[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

descriptionNu apasa pe acest topic ! EmptyNu apasa pe acest topic !

more_horiz
Salutare ! Ce mai faceti domnilor ? A trecut deja destul de mult timp de cand nu ne-am mai auzit si de cand n-am mai jucat un pb si daca ai citit pana aici cred ca deja stii ce va urma...asa este, din nou m-am gandit ca ar fii bine sa va pregatesc un server ca pe vremuri, chiar daca probabil interesul pentru acesta din partea jucatorilor o sa fie destul de redus Smile) .
Ma gandeam sa fie tot un server cu o perioada de activitate destul de mica, doar pentru luna decembrie si poate inca una (noiembrie/ianuarie) pentru ca probabil atunci aveti ceva mai mult timp liber.
Daca sunteti si voi de acord si credeti ca v-ar incanta sa ne reamintim de vremurile vechi pentru ceva timp lasati un mesaj aici si propuneti orice in legatura cu acest subiect...probabil primul mesaj o sa-l primesc dupa jumatate de luna dupa cum vad activitatea de pe forum, dar nu-i bai.
De asemenea o sa mai intru si pe pagina de fb a ultimului server pe care l-am avut si va voi raspunde.
https://www.facebook.com/WinterEngameRo-702793476415624/

descriptionNu apasa pe acest topic ! EmptyRe: Nu apasa pe acest topic !

more_horiz
Salut, este deja un server pb, ( Pb.EnGame.Ro ) Se cauta staff etc.. Oricum nu mai vad multi jucatori de pb dar mnah.. Nu este asa cunoscut ca mod. Daca vrei sa deschizi propriul sv deschide-l dar este deja unu.

descriptionNu apasa pe acest topic ! EmptyRe: Nu apasa pe acest topic !

more_horiz
Eu iti inteleg dorinta de a promova serverul unde probabil ai ceva rank...dar daca am spus ca vreau sa deschid unul inseamna ca este ceva special...cel de care vorbesti este o simpla copie a modului meu...eu o sa fac unul clasic dar care sa aiba o altfel de ambianta.
Nu vezi multi jucatori pentru ca modul nu este original...este acelasi meniu care se incearca de atata timp.

descriptionNu apasa pe acest topic ! EmptyRe: Nu apasa pe acest topic !

more_horiz
Bine, daca vrei sa deschizi unu, deschide-l.

descriptionNu apasa pe acest topic ! EmptyRe: Nu apasa pe acest topic !

more_horiz
Cu mare drag , abia astept sa va reîntâlnesc pe toti ! Ne-am ramolit cu totii de când nu am mai jucat ! Chiar este o idee minunata ! Te sustin fratioare !

descriptionNu apasa pe acest topic ! EmptyRe: Nu apasa pe acest topic !

more_horiz
Salut, imi era dor sa joc Pb, bine v am regăsit , sper sa fim in număr cat mai mare

descriptionNu apasa pe acest topic ! EmptyRe: Nu apasa pe acest topic !

more_horiz
Salut. Da ar fi frumos sa ne mai intalnim la un pb. Nu am jucat demult.

descriptionNu apasa pe acest topic ! EmptyRe: Nu apasa pe acest topic !

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde