[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

TOPIC PREZENTARE !

power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde
+14
[hammer Jr.] The SilenT
[hammer]allex
[hammer]Monky
[hammer]SensatioN
I'm a StaR
[hammer] # M1Ha1
[hammer] sPeeD # mike
[hammer]PAroL
[hammer]Seretide
[hammer]AmNNNez1c
[hammer]Te0
[hammer]Smenaru
[hammer]MaddoxX
[hammer]Patratzel
18 participanți

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyTOPIC PREZENTARE !

more_horiz
M-am gandit sa punem in practica ideea lui mike, deoarece este un bun mod de a ne cunoaste cat de cat.

Numele meu este Raul Bob, am 15 ani si stau in Baia Mare.
Am descoperit pb-ul acum cam 5 ani pe renumitul pb.ypeo.net.
Am intrat sa vad cum este acest mod. Am fost doar curios.
Nu am crezut ca ma va prinde in asa fel incat sa joc si in ziua de azi.
Pe ypeo i-am cunoscut pe monky,roby_rpr, dmx, hiena, angelos, ghimby, robertti, modelatorul si multi altii.
Pe atunci jucam cu numele Ju5Tt.M3 de care nu sunt deloc mandru, fiind un nume foarte cocalaresc:)).
Erau cateva clanuri bune, cum ar fi: hammer, HAX, b2p, t2p, miX etc.
Mult timp m-am rugat de picachu (cunoscatorii il stiu:) ) sa ma accepte in HAX, fiind destul de obsedat de a intra intr-un clan.
Tot imi spunea ca nu recruteaza, dar tot nu intelegeam, avand un comportament destul de infantil, totusi specific varstei de 10-11 ani:)).
Pana la urma am intrat in miX, care era printre primele clanuri, deci eram destul de multumit.Smile)
Cu totii am suferit cand peste nu mult timp acest server s-a inchis.
Am stat pe tusa cateva luni, pana m-am intalnit pe un server de hns cu [HAX]BODGAN, care m-a informat despre noul server de pb de pe wox si mi-a spus ca toti cei de pe ypeo joaca acolo.
Am intrat imediat si am vazut cam toate clanurile de alta data.
Acesta era serverul lui roby_rpr, conducatorul si initiatorul clanului Hammer.
Deodata mi s-a pus pata pe Hammer:)) si chiar doream sa intru.
Si eu am stresat la randul meu destul conducatorii clanurilor:)).
Pana la urma mi-am facut cerere si dupa vreo luna:) a fost acceptata. Am fost extrem de fericit.
Urmatorul pas a fost adminul. Nu stiam nicio comanda, dar eu voiam admin:)).
Pana la urma am primit, am invatat sa il folosesc si am cam avut pe toate serverele pe care am jucat pana acum.
Dupa ce s-a inchis wox, roby_rpr a luat 4 servere: pb (al lui), hns (al lui Ghimby), dr (al lui ory) si gg (al meu).
Inafara de serverul de pb, nu a prea mers treaba asa ca s-au inchis pana la urma.
Dupa ce s-a inchis si pb-ul, iar ne-am rasfirat care incotro.
Mai discutam pe mess si pe steam, dar totusi prea putin.
Urmatorul pas cred ca a fost Lcsnet-ul, unde iar ne-am reunit aproximativ toti si unde am trecut prin multe (furat de nume, injuraturi etc).
Totusi pana la urma am ajuns si la zilele noastre, clanul fiind la fel de unit ca alta data.
Scuze ca v-am tinut atat cu romanele, dar daca e de povestit, sa povestim.Smile
Multumesc si va astept si pe voi.

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Salut,ma numesc Prian Andrei, am 13 ani (aproape 14) Smile) si stau in Zalau.Am inceput sa ma joc cs de la vreo 9-10 ani,nu mai stiu exact.Pe la vreo 11 ani, m-am plictisit de modul classic si am renuntat la cs timp de cateva luni,nu ma puteam desparti de cs.Dupa aceea, am incercat un alt mod, numit paintball.Atunci am scris pe google servere paintball, si am vazut un server,numit pb.lcsnet.ro.Cand am intrat prima data,prin 2011, tin minte ca era pe server mapa cs_italy.Cred ca prima data m-am imprietenit cu os Smile)).Cand am intrat, m-am gandit ca trebuie sa-mi pun un nick nou,asa ca am cautat pe net, si mi-a sarit in ochi numele " RoLeX ".Asa ca, acela mi l-am pus.Ca si patrat,si eu eram obsedat de a intra intr-un clan:)).Asa ca, am infiintat un clan cu cativa prieteni.Aveam pretentii ca clanul nostru o sa ajunga cel mai bun de pe server, atunci nu stiam cine era hammer Smile)).Dupa aceea, in anul 2012, am infiintat un clan cu Dihoru', azi, jucand cu numele de [hammer Jr.]Te0;).Forumul era:http://darkclan-pb.forumulmeu.ro/ =)).Ok, am povestit ce am avut de povestit:).Multumesc pentru atentie.

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Salut !
Ma numesc valii si am 15 ani .. sa va spun si cate putin din povestea mea ! Si eu tot cs clasic il preferam ca si ceilalti pana la un moment dat cand am primit un mass cu serverul de paintball si eram curios cum este modul si am intrat sa vad...Cand am intrat peste tot "fitsee si fasoannee" =]] mi-am vazut de treaba mea frumos, m-am jucat , am facut ore si tot ce trebuia am tinut redirecte pentru admin..atunci era ursu detinator..greu il convingeam sa imi dea macar un helper ! ehh..usor sor am primit si admin...dupa intrasem aproape in toate clanurile de pe server...usor usor am devenit cunoscut pana am primit o cerere de intrare in [hammer] , am crezut ca face misto de mine sau chestii de genu..nu ma asteptam .. am facut o cerere si am fost acceptat ! eram cel mai fericittttt ..ehh cu bune cu rele am povestit si eu cat de catt :* nu prea ma pricep dar totusii !

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Sa-mi spun si eu povestea desi nu e cine stie ce =)) .
Ma numesc Adrian si prietenii chiar si familia imi spune Teo dupa numele meu mare(de familie).Am 16 ani si stau in Braila un oras in care nu prea ai ce face Smile) decat sa te duci la mall Smile.Prima data am inceput sa joc CSS pe la 11 ani.Am fost fascinat deoarece pe atunci la ce calculator aveam cred ca era singurul joc pe care il puteam incerca.
Apoi am descoperit CS-ul,eram praf pe normal dar ma distram nu stiam de alte moduri.
Deci acum doi ani cand butonam pe servere am fost redirectionat pe un server aparte lcsnet.Primul meu nume pe sv a fost SmileKiller Smile).La inceput era bine daca nr de killuri era egal cu nr de deathuri.Si cand ma jucam eu am vazut pe chat ca se discutau despre clanuri.Sincer pe atunci credeam ca e vorba de clanuri mafiote:))) pana cand cineva(varul meu)mi-a explicat ce sunt clanurile pe cs.Am inceput sa devin din ce in ce mai atras de asa zisele clanuri.Si doream neeaparat.
Din clanul hammer pe atunci stiu ca ii vedeam doar pe Monky,HIena,DMX,Patratzel,DiavoL,Robotelu si RObitza.Dupa cateva zile de stat pe sv am auzit ca hammer era cel mai bun clan si din ce in ce mai tare aveam dorinta de a intra in clan dar stiu ca pe atunci era proba 12-0 sau 15-0 ceva de genu dar eu nu puteam sa fac nici macar rank 100.Noroc cu bhopul ca mi-a mai ridicat scorul.
Si asa am stat in umbra cu dorinta de a intra in clan dar stiind ca nu am sanse.
M-am gandit s-mi schimb si numele deoarece pe fiecare sv exista care un killer si asa mi-am pus nicku *Te0*
Dupa vreo 6 luni spre fericirea mea s-a facut un forum al clanului si s-a reinfiintat hammer Jr.Am fost fericit si dupa vreo 2 saptamani de gandire mi-am zis sa fac si eu o cerere de intrare in Jr.Primul care mi-a dat PRO a fost Seretide pe atunci era XeNoN si pana la urma am fost acceptat dar fericirea nu a durat mult deoarece s-a desfiintat Jr.
Si mai puteai intra in hammer doar daca primeai aprobare de la Hiena DMX si Monky dar in ciuda faptului ca ma tenta sa ii intreb daca sunt pregatit pentru clan totusi nu am facut-o (rusinea) =)).Apoi am avut probleme cu cs-ul pe steam si m-am lasat timp de vreo 3-4 luni apucandu-ma de TF2(un joc care ma facea sa ma las de tot de cs).
Dar totusi am aflat ca s-a facut un nou forum al clanului si asta m-a facut sa ma reapuc de pb.Si am primit o sansa sa fiu in Jr. si sper sa ne intelegem cu totii fara certuri.
Cam asta au fost toate clipele petrecute pe CS

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Daca nu scriu correct nu este vina mea Smile)
Ma numesc Denis, am aproape 15 ani si in acest moment locuiesc in Valencia(Spania), dar in Romania stau in Vaslui. Am inceput sa joc CS cum a inceput toata lumea...contra Boti. Intro zi mia venit idea sa iau un server de pe gametracker...Cred ca era classic...Si dupa nustiu cum am inceput sa joc pe un server pb din spania(unicul) Iar dupa catva timp dupac e am vazut cat de fain este modul am decis sa caut si servere pb in romania ...Asa am dat de pb.lcsnet.ro...Nu stiam nici sa joc contra jucatori de pe lcsnet pt ca erau prea buni pt mn (numai cei din hammer) dar akum sunt asa cum sunt Smile)...La mine povestea cu cs a inceput anul trecut in primavara.
Cand am aflat mai mute lucruti despre hammer ma rugam in continu de el ca sa intru in hammer Smile)
Prin Junie(acest an) Am fost acceptat in hammer Jr. ( grad | Smile ) Dar din cauza unor probleme cu netul nu am mai putut juca , asa ca am fost dat afara.
Iar cand am revenit am facut din nou cerere si aici sunt Very Happy

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Numele meu este Ciotea Raul, am 17 ani si locuiesc in Satu Mare.
Ca toti playeri de counter primul mod pe care l-am jucat a fost clasicul, pe urma cu niste amici ne-am apucat de Zm, pe acel mod jucam 3-4 ani. Norocul mi-a suras deoarece sv de zm pe care jucam in ultimi 2 ani a intrat in comunitatea lcsnet iar din greseala.. din cauza reconectari am aflat si eu de modul paintball. La inceput m-am minutat ca exista asa ceva si nu am ramas prea mult pe sv desi in sinea mea voiam sa ii dau de cap si acestui mod. In cele din urma in urmatoarea zi nu am intra deloc pe Zm ci am stat pe Pb. Atunci aveam nick X3NoN, am fost nevoit sa il schimb deoarece ownerului(Stal1n) nu ii convenea acel nick. El se juca clasic cu nick Xenon(foarte mica diferenta intre nume) si am primit destroy si am fost nevoit sa schimb nick-ul. Mare problema era ca eu pe nick X3NoN aveam admin+vip pe sv de zm asa ca nu il puteam schimba definitiv si in sinea mea imi doream sa intre Stal1n pe zm cu nick xenon sa ii pot intoarce acel destroy Smile). Oricum asa a luat nastere nick-ul "MeRiTi Un Os Smile)" care a fost cu dedicatie pt Stal1n(acest lucru chiar i-am marturisit Smile) ). Oricum dupa scurt timp m-am reintalnit cu el pe sv si cand i-am spus ca eu eram X3NoN mi-a spus sa fac cerere de admin iar dupa un pro din partea lui "ursu" si a lui am luat moderator secundar.Dar inainte de admin ca toti playeri am avut parte de "sesiuni foto" iar majoritatea adminilor s-au cam saturat sa imi faca poze iar cand ma anuntau drept codat ori le spunea in fata ca nu am ori iesea adminul Smile) (ce vremuri Smile ). In decurs de 3 ani in care am jucat acest mod am cunoscut multi oameni de treaba( Hiena Monky DmX Patrat(Romb) Robita ursu Stal1n....sincer daca continui sa va insir pe toti nu termin in noaptea asta Smile) dar ati prins ideea dar pe langa toti acesti oameni cumsecade am intalnit si multe "esecuri genetice"(daca le pot spune asa) care mi-au pus bete in roate, dar datorita lor am invatat sa adminez mult mai bine si m-au obisnuit cu comenzile "ban/exterminate" Smile). Eu nu ma dadeam in vant dupa aliante eram printre singuri playeri care nu faceam parte dintr-o alianta, dar pot spune ca eram mebru de onoare Smile) (daca exista asa ceva Smile) ) in hammer desi nu foloseam tagul clanului. Dupa 1 an jumate/2 ani de joc m-am decis sa imi schimb nick si sa intru cu adevarat in acest clan. Pe urma multumita celor de la rds si pc-ului meu puscat am fost nevoit sa renut la cs o perioada deoarece ma miscam in poze daca pot spune asa Smile).
Oricum problemele s-au remediat iar eu am revenit in forta Very Happy
Cred ca am scris destul... ar trebui sa aveti ceva de baut langa voi si cativa nervi pentru a nu va plictisi...prea mult Smile).
Am incalecat pe-o sa si v-am spus povestea asa. (in cinstea lui Teo si a baladelor Smile) )

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Numele meu este ionut , am 16 ani locuiesc in bucuresti
ca si fratimiu eram disperat dupa cs clasic vroiam sa iau grad mare pe un server , apoi vazandul pe fratimiu jucand modul paintball era frumos dar eu spuneam ca este urat pentu a nu ma lasa de cs clasic , fratimiu loase admin pe pb .lcsnet.ro poi mam apucat si eu si mam luat la intrecere cu el am facut un pariu cine ia admin mai mare .... pana la urma loasem si eu admin si el si eram egali el intrase intrun clan mai prostesc de pe server am intrat si eu ... eu am ramas in clanul acela fratimiu sa dus in [hammer] , si el mereu imi spunea "ba ce tare e in [hammer] totii membri sunt apropiati nu ca alte clanuri , cand chemi un [hammer] vin totii " poi am vrut sa intru si eu am stat ceva timp pentu a ma cunoaste loomea de pe server pana la urma mam inprietenit cu Monky si iam propus ma bagi si pe mine in [hammer] ... el zise da dc nu esti un player bun , a vb cu totii din [hammer] cu patrat , DMX , hiena , M.I.9 , robi_rpr ei au fost de acord sa intru am intrat si de atunci vreau ca [hammer] sa fie cel mai bun clan si respectat din ROMANIA! 13 ani de fericire !!

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Numele meu este Ciprian,am 13 ani si locuiesc in Faget,judet Timis...Am inceput sa joc cs pe la 8 ani(cs normal),aveam scorul de 2-5 ceva de genul,dupa am inceput sa joc dr,imi place foarte mult,dar jucam destul de rar cs...Dupa am cautat pe net moduri de cs si am gasit paintball,si am inceput sa caut servere...si am dat peste pb.lcsnet.ro...Nu imi placea deloc sa joc cu acelasi nick,dupa 1 zi il schimbam si tot asa dar dupa un timp am inceput sa joc cu nick RepLaY si sa imi placa...Pe atunci eram obsedat de clanuri,nu doream sa intru in unul,ci sa creez unul...Totusi vazand clanul hammer m-am gandit ca poate o sa am sansa sa intru...Vorbeam cu Patra pe mess dar a zis nu nu mai recrutam...NU prea m-am impacat cu ideea dar nu am avut de ales...Dupa ce am vazut ca hammer nu mai recruteaza am fost invitat de niste prieteni sa intru pe topz si asa am facut...Timp de cateva luni am inceput sa ma joc pe topz si m-am lasat de lcsnet....Deobicei sv topz mai are si probleme si il mai inchide si atunci dorind sa joc pb am intrat pe lcsnet si am observat hammer Jr. .... chiar eram uimit ca s-a facut pentru juniori un clan....Cand am vazut asta ma-m gandit sa fac cerere sa intru in hammer crezand ca poate ma primesc....Vazand ca nu am facut cerere la hammer Jr. si am ajuns in clan .. Very Happy....Pentru mine este un clan foarte bun Smile

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Numele meu este Adita,am 15 ani si locuiesc in Nehoiu,judet Buzau... Am inceput sa joc cs pe la 9 ani,am inceput sa joc classic pierdeam mai mereu dar in timp am inceput sa joc din ce in ce mai bine si dupa un an am inceput dr .. dupa niste prieteni mia zis ca sa deschis un nou srv numit pb.lcsnet.ro am zis sa incerc si eu vazand ca e un srv foarte frumos cu admini de treaba si cu playeri foarte buni am inceput sa joc dar cu foarte multe nickuri pana am vazut hammer jr .. si am dorit sa intru am inceput sa joc cu un nick adica aditzu si am intrat atunci ma plictisisem de numele acela si am schimbat....  si de aceea consider ca hammer e cel mai bun clan din lume..

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Salut ma numesc Razvan,am 17 ani si locuiesc din Bucuresti.Prima data cand am jucat Cs a fost la varsta de 13 ani cand am auzit la scoala de acest joc.Mi l-am downladat si am inceput sa joc ca toti cu boti,dupa vreo luna de jucat cu botii am zis sa incerc sa jco adevarat pe un server pe atunci eram ma numeam "Te.Fac.Praf" si am vazut un srv am intrat (era de classic) si am vazut pe cineva din hammer nustiu sigur cine... care dadea mass cu pb.lcsnet.ro.Am intrat am vrut sa vad cum e modu si a inceput sa imi placa..dupa am vrut cu disperare sa intru intr-un clan dar nu ma pirmea nimeni ca erau probele pe atunci 10-0 15-0 sau 7-0.Dupa ce am devenit mai bunicel am intrat intr-un clan pe nume M.z.K eram sL dupa 2 zile am devenit cL si conduceam clanul dupa vreo 1 an de stat in mzk m-am dus intr-un clan S.W.A.T ( toti il stit) cu numele Tranquila..dupa m-am dus in mai multe ( nu le mai stiu) dupa in clanul srv LcS iar dupa in wHo ( pe timpul warului) iar akm uitatima aici in [hammer Jr] alaturi de colegi mei,prieteni,veri ( blue pentru tine e ) si fratele meu care nu mai e in hammer Jr.Va multumesc si asta a fost povestea mea

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Deci...Incep prin a va saluta si a ii multumii lui Patratzel pt ca a acceptat aceasta propunere .
Ma numesc Mihai si am 16 ani . Povestea mea incepe acum cam 5 ani cand mi-am luat cs si am intrat pe un server clasic ca sa ma fac de ras Smile), evident imi placea cel mai mult fy_snow, insa nu ma atras modul clasic si in scurt timp am gasit un server de paintball polonez pe care nu erau admini si pe care ma jucam cu cativa prieteni [pe vremea aceea eram sir co1tz2 ](habar n-am cum am putut sa imi pun numele asta Smile) ) . Din cate imi amintesc serverul se numea Elite-zone.pl. In doar cateva saptamani de jucat intensiv am inceput sa devin bunicel si deja intrasem prima data in top pe locul 14(cea mai mare performanta a mea pe vremea aceea ) Smile). In scurt timp am dat de un clan numit [EPiC] in care am intrat dupa ce am vorbit cu acel polonez care nu stia decat o engleza stricata... nu ca eu ma pricepeam mai bine Smile) . Mi-am chemat cativa prieteni cu care jucam pe server si chiar atunci a inceput problema la acel server... intrau admini ( nu multi, dar nu faceau poze ca pe sv romanesti ... dadeau direct ban. ) si prietenii mei sa ma faca sa joc deathrun cu ei au intrat cu wall si a trebuit sa ma las de serverul acela care in scurt timp sa desfiintat ... Am intrat pe alt server tot polonez unde m-am intalnit cu hiena, patratzel, dmx, ory ...si unde cu hiena dominam top-ul, ca apoi nu imi amintesc in ce an am fost invitat pe serverul de pb hammer, unde eram atras de acele sound-uri pe care le-am pus si eu intr-un timp pe lcs. Dupa un timp in care m-am lasat de paintball si de cs, am revenit si am gasit serverul pb.lcsnet.ro in iarna anului 2011 . Mi-au trebuit doar 10 minute pana la prima sedinta foto Smile) din cate stiu Nyku a fost fotograful Smile), pe atunci aveam nick-ul NaRkObOyS # Ke ( tot clan polonez ). In primavara anului 2012 am inceput sa joc cu nick-ul sPeeD # mike ( dupa ceva timp am vrut ca ,, sPeeD '' sa fie clan insa in scurt timp membrul clanului hammer de atunci ( eo_paul), ma bana absurd fara dovezi clare atunci am primit si primul exterminate ... total degeaba . Numitul eo_paul a dorit sa imi faca felul si sa gandit sa imi dea blind chiar cand trag si asta s-a si intamplat ( atunci daca faceai frag dupa blind primeai exterminate direct ). Am incercat sa lamuresc problema si cum necum am scapat fara sa mai fiu banat de 100 de ori degeaba. Dupa ceva timp am revenit si dinnou am primit multiple sesiuni foto ( nici cont pe forum nu stiam sa fac si nu aveam scapare decat sa ma misc repede si sa le dau pe mess, uneori blocandu-se in disperarea mea ) . Numitul os, ii multumesc pe calea asta ca mi-a lasat mai mult timp sa ii dau pozele, chiar daca imi daduse deja ban Smile). Ajunsesem intr-un timp sa ma lupt cu Diavol pentru primul loc in top pe lcs, iar dupa ce el s-a retras am devenit lider in top aproape mereu, duelandu-ma doar cu ncv si Patratzel din cate imi amintesc . De acum scurtez povestea si incep rezumatul ultimului an . Din vara 2012 sv pb.lcsnet.ro s-o bulit si am inceput joaca pe pss-live ( niciun admin nu stia sa schimbe cvar-ul de airaccelerate si bhop-ul il faceai de parca erai caine lesinat ), apoi a revenit lcsnet si multumita lui tWist apoi lui TurbaTu, am primit admin si am inceput sa adminez, insa au revenit sedintele foto... chiar daca eram admin, ST@RchiLD si LeGiON, pe atunci erau in [LeGeND], nu ma prea acceptau pe server si ma amenintau cu remove-ul + ban pe server, la inceput crezand ca glumesc, apoi vazand ca nu exista gluma, ei dorind sa fiu inlaturat cu orice pret( dupa fiecare sesiune foto, star imi spunea ,, iar scoti wall-u chiar cand iti fac eu poze? '' Smile) ) .Aceste probleme au incetat anul acesta cand mi-am rezolvat problemele cu aman2, convingandu-se ca nu am cod .
In clan am intrat dupa ce vorbisem cu Patratzel ceva timp, el spunand ca o sa vorbeasca cu ceilalti daca ma vor primii . In toamna anului trecut ,, un animal care rade urat '' Smile) mi-a dat vestea cea mare ca pot sa pun tag-ul clanului . In prezent joc paintball pe lcsnet si pe un server din macedonia, destul de bun (SCG) .
Aceasta a fost povestea mea, sper ca nu v-a luat somnu' . :DVa saluta sPeeDy Gonzales Smile)
In caz ca am uitat sa spun ceva si imi amintesc revin cu edit Smile) .

Ultima editare efectuata de catre [hammer] sPeeD # mike in Lun Iul 14, 2014 3:29 pm, editata de 1 ori

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Prezentare,

Salut!
Numele meu este Mihai, am 27 de ani si sunt din Bucuresti (dar acum locuiesc impreuna cu sotia in Constanta in apropiere de Costinesti [...Sa traiesti!!!...]"o mica glumita").
Pe la varsta de 14 ani cred ca am facut cunostinta cu jocul de Counter Strike 1.5...apoi cu timpul a aparut 1.6 si restul.
De-a lungul anilor fiind inca la pubertate am fost prin diferite clanuri de counter printre care cele mai cunoscute fiind KeoS locul 2 la Concursul de Gaming Turn's Of the Counter Strike pe europa in anul 2003-2004! apoi ani mai tarziu clanul fratelui meu [=DarckAng3L=] destul de cunoscut zic eu .Apoi a urmat o pauza de ceva ani buni...
M-am reapucat de Cs acum un an si jumatate..dar dupa doua luni am dat de lcsnet modul Paintball,unde am intalnit oameni de caracter,indiferent de varsta!
Tin sa le multumesc celor care au avut rabdare cu mine in a descoperii Pb :
Ursu - pentru ca a avut rabdare cu mine si mi-a explicat tot ce era de stiut,apoi, numirea in functie de admin pe server si forum!
Mike- pentru caracterul sau notoriu ,maturitate(chiar daca varsta nu te recomanda) colegialitate,respect si intelegere!
Patratel - Pentru increderea pe care a avut-o si o are in mine prin a-mi incuviinta Hammer Jr "pe mana"...(nu te voi dezamagi) multumesc si pentru cuncscibilitatea de care dai dovada.
Creative - pentru el am un deosebit respect ,pentru ca poate multi il judeca pentru greseala  pe care a facut-o.(cu totii gresim... important este sa marturisim greseala si s-o indreptam cum putem). El m-a invatat tot ce inseamna PB. Cand am venit prima data pe server nu mai stiam nici sa mai dau un msj prin say.El a avut rabdare cu mine si mi-a explicat tot...si asa am invatat!
Si nu in ultimul rand va multumesc VOUA tuturor pentru ca-mi sunteti colegi.

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Salut!
Numele meu este Tibi , am 15 ani si locuiesc pe langa Ploiesti. Acum 3/4 ani cand mi-am luat calculatorul cel nou eram disperat dupa counter strike Wink) . Cu timpul am inceput sa joc din ce in ce mai bine iar dupa vreo 1 an 2 [hammer]M.I.9 si fratele sau [hammer Jr][O]nnn_[O]fff mi-au spus sa intru pe pb.lcsnet.ro. Primul nume cu care am intrat cred ca a fost [T]oxic[O] nu mai imi aduc bine aminte, dar in fine la inceput am jucat foarte prost deoarece nu stiam modul inca si nu mai jucasem niciodata. Numele de I'm a StaR m-am gandit sa m-il pun dupa o bluza pe care imi placea foarte mult , apoi eu si cu [O]nnn_[O]fff am infiintat un clan pe nume -[krs]- . Incepusem sa joc destul de bine pe atunci iar dupa am intrat in clanul lui Starchild [LeGeND] si [O]nnn_[O]fff dupa mine nu cu mult timp iar -[krs]- a ramas fratelui meu. Dupa ce ma familiarizasem cu serverul de "paintball" M.I.9 intrase in hammer si eu imi doream la fel de mult. El imi spunea sa fiu activ pe server ca daca ma vor vedea cei din hammer poate ma vor accepta. Dupa ceva vreme a aparut DMX , iar M.I.9 imi spunea intruna sa il intreb daca ma lasa si pe mine in hammer. I-am cerut ID-ul am vorbit cu acesta si cand mi-a spus ca ma accepta in clan vroiam sa sar in sus de bucurie , imina imi batea foarte tare in acel moment. Cand am intrat in hammer s-a desfiintat si clanul meu si al lui [O]nnn_[O]fff , apoi cu timpul cand starchild a devenit owner nu prea mai erau playeri printre care nici eu ma apucasem iar de counter strike classic si am renuntat de a fi in hammer. Apoi am aflat ca starchild a luat ban pe forum si nu mai exista serverul pb.lcsnet.ro . Dupa ceva timp serverul s-a deschis iar owner fiind ursu si dupa mike. Am vazut ca au inceput sa intre playeri din ce in ce mai multi si imi doream foarte tare sa revin si eu in hammer vazand atatea playeri si am facut cerere din nou cu sanse minime de a mai intra. Am primit destule PRO-uri de la multi din hammer si acest lucru m-a bucurat foarte tare. Au inceput sa intre si playeri din hammer si am inceput sa fiu mai activ pe server. Acum am ajuns in aproape 2 ani unul dintre cei mai buni playeri de pe server fiind si admin in acelasi timp. Inca nu il cunosc asa de bine pe detinatorul principal al clanului dar cred ca il voi cunoaste, nu este timpul trecut. Iar in ultimul rand as vrea sa multumesc celor din hammer si hammer Jr. ca imi sunt prieteni buni si playeri-lor de pe server. Very Happy

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Buna!
Ma numesc Christiana, am 18 ani (inca o luna pana la 19:))) si locuiesc in Ploiesti.
Am descoperit Pb.LcsNet.Ro acum aproape 2 ani, cand il vedeam pe fratele meu (eichmann) jucand pe un mod nou, am intrat pe server de 2 ori, atunci aveam nick "IceQueen", dar fiind doar o incepatoare (si murind cam des), ma ofticam si ieseam. Apoi, in vara anului 2012, mi-am schimbat nick-ul in "SensSsatioN"(de la White Sensation)[urmand sa intru in clanul S.W.A.T]  si am ramas cu nick-ul pana in prezent, dar putin "retusat" (SensatioN). Primele persoane care le-am cunoscut pe server au fost: Dmg, V!per@, Star, Blue si Mi9 si Monky(ei m-au sustinut si cel mai mult si de aceea le multumesc mult, atat lor, cat si voua:*)... Apoi, usor usor am cunoscut persoane care, chiar daca sunt mai mici decat mine, cu un caracter foarte bine construit, cu cei 7 ani de acasa si foarte mature (mike si patra, in special).
In 2013, au urmat o serie de examene (Cambridge, simulari la scoala si faimosul bacalaureat)si, desigur, un deces in familie si nu am mai putut intra foarte des, de aici si lipsa de activitate... In fine, cand am terminat cu toate, intr-o seara, vorbeam cu mihai(dmg) despre clanul hammer si despre server si ii spuneam cat de mult doresc sa intru in clan si sa fiu admin si el mi-a raspuns ca daca fac cerere pt admin el este primul care imi da PRO, ceea ce a si facut(si ii multumesc mult:*). Cat despre clan, am zis ca incercarea moarte n-are si asa am reusit:D... Si am ajuns in prezent, membra a clanului hammer, cunoscand persoane deosebite carora tin sa le multumesc mult:D.... Hugs&kisses<3


Ultima editare efectuata de catre SensatioN in Mar Oct 29, 2013 9:50 am, editata de 1 ori

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Salut !
Numele meu Este Tudor Alexandru , locuiesc in Brasov , prima data cand am auzit de cs a fost de la un prieten de la mine de la bloc , cu care sunt prieten si in prezent , il tot minteam ca joc cs , dar nici nu stiam cu ce e jocul , credeam ca e cu masini =)) , a si am uitat sa spun ca am 16 ani Smile , sa revenim , dupa vreo 4 luni am inceput sa joc si eu cu booti cu numele de Cs-Bestial =)) , asa il aveam de la cs , apoi pe cs clasic , in care aveam scor de 5-34 si nici comenzile de /rs nu le stiam =)) , cu timpul am devenit bun pe cs clasic cu scoruri de 10-3 si deastea , apoi am vazut un clan , nu mai stiu cum se cheama , si am intrat si eu in el fara proba asa , de capul meu =)) , apoi un prieten care joaca si in prezent pe lcsnet([hammer Jr.]xGhosT.) , mi-a aratat modul paintball , pe vremea aceea il chema SilenT si pe mine Gagicaru =))) , apoi am tot jucat pb si am devenit bun , am vazut clanul hammer unde pe timpul acela DiavoL era cel mai bun , si imi ziceam ca niciodata nu cred ca voi intra acolo... Nici in ziua de azi nu am intrat la juniors dar inca sper Wink , murind de oftica ca Ghost a intrat Smile)
Cam atat de spus despre mine , multumesc pentru atentie Wink

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
@Snake, esti membru hammer sau hammer jr ? Aici pot posta doar membrii .
Haideti veteranilor, va asteptam povestile voastre si cum a evoluat acest clan impreuna cu voi .

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Eheee...eu am facut asta in ,,la amintiri frumoase" ... nu stiu daca sa dau copy si aici...cine vrea poate sa citeasca acolo...bineinteles doar daca vrea..... geek

EDIT: "Hehe...imi aduc aminte....am fost putina vreme in mix..sa desfintat ...lipsa membrii,cu toate astea am stat ceva vreme singur cu [mix]Monky...hihihi...pe urma am intrat in [HAX],ehee cu [HAX]picaciu,cu Zorro ,hiena , dmx si allex isi mai aduc aminte (cred).Dupa ce nu mai erau servere romanesti de pb (ca am luat microbul Twisted Evil  )am jucat pe server german (zaptic) un an de zile cu [HAX]Monky......ca ma cunosteau si playeri germani...multi ii mai am in lista de prieteni ,pe steam, desi naiba stie ce vorbeau...ii dadeam si eu cu nooo si yeees si ,,ma descurcam" cumva.Pe urma robi_rpr ma invitat in clan,am primit vestea cu bucurie...si a fost o perioada frumoasa de tot,cu numeroase batalii...aveam serverele noastre de clasic,pb,deadhrun,ce mai era un vis de-al hammerilor.....pe urma a urmat potopul......2 dintre cei mai noi recruti care aveau acces la comenzile serverului au distrus toata munca lui robi_rpr si a celorlalti hammeri..adica forumul si serverele...a urmat o perioada neagra de tot pentru noi....dar desi un an de zile nu am mai avut pe unde ne juca,unii dintre noi sau lasat de cs...am stat un an fara sa mai vad vre-un coleg pe server de pb.....poate si fiindca nu aveau steam.....eu aveam si jucam pe servere straine...am ramas pe [hammer]Monky pana ce clanul a reinviat ca si pasarea Phoenix........iar acum....de acum cunoasteti ce sa mai intamplat -Acesta a fost un remember peste timp- [hammer]Monky -,,tanar" si nelinistit.... "

Am facut-o eu pentru tine Monky:).        
Patratzel

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Mersi ! My friend ....ne-am intersectat pe acolo pana am ajuns sa facem parte din acelasi clan.... hihi .... geek 

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Salut !
Ma numesc Alex , am 22 de ani si sunt dintr-un orasel din nordul Moldovei pe nume Dorohoi , am locuit aici pana la 18 ani , si de la 18 pana in prezent locuiesc in Suceava .
Cu cs-ul am avut contact prima oara cred ca in urma cu 10-11 ani cand cu cativa colegi de clasa (pe vremea aceea cred ca eram in cl a6a) am reusit sa chiulim si sa mergem la o sala de jocuri , unde am facut un Counter in retea , stiu ca prima oara habar nu aveam ce se intampla dupa ceva timp am prins si eu cum era treaba , la scurt timp urmand sa am primul calculator unde jucam cu Bootsi Smile) deoarece atunci internetul era un lucru greu de obtinut , adica au mai durat cativa ani pana a aparut si pe strada mea .
Pb-ul cred ca l-am descoperit tot acu vreo 5-6 ani ( stau cam prost cu memorarea detaliilor) pana am prins si aici cum sta treaba am avut putin de lucru , sv-ul pe care am inceput sa joc nu mai stiu daca era Ypeo sau altul ,ce stiu este ca era unul pe nume JustM3 parca asa pe care imi placea sa il cicalesc , urmand sv-ul celor de la Hammer unde juca Monky , Hiena , Roby , DMX si cam de ei imi amintesc , nu prea vb cu ei , nu imi placea ca stiau sa joace bine si tot timpul eram cel mai slab de pe sv . Abia pe Wox cred ca am inceput sa joc si sa ii cunosc mai bine pe cei din Hammer , facandu-ma sa imi doresc sa intru in clan ( nu mai retin daca pe Wox am intrat in hammer sau la inceputul Lcs-uli) si de atunci am ramas alaturi de Hammeri pana in prezent . Pe Lcs am avut o pauza cred ca de vreo 6 luni (cat timp a fost St@rchild owner) jucand pe alte servere , dar acum doar Pb.lcsnet.ro e singurul sv pe care il vede calculatorul meu ( altceva nu mai joc ) .
Cred ca m-am intins prea mult la povestit asa ca mai las si pe altii sa povesteasca .
Va salut si toate cele bune. SmileWink

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Salut!
Ma numesc Madalin locuiesc intru oras din Constanta numit Murfatalar am 14 ani.Eu am aflat de cs la varsta de 5 ani de la fratele meu.Atunci jucam cs 1.5.Eu am inceput sa joc classic si jb,la varsta 10 ani am alfat de paintball, eu nu stiam ce e acest mod.Cand am intrat pe un sv pb.gamelife.ro incepuse o noua era petru mine:)).
Si de atunci jock eu pb.

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Salut !
Ma numesc Tudor Rares locuiesc in Brasov si am 17 ani (ii implinesc in decembrie 13 Smile ) De cs am aflat pe la varsta de 7 ani cand eram cu verisorul meu care , acum e mort .. da Sad , asa sa revenim ne jucam la el acasa cs 1.6 pe modul Deathrun , mi se parea foarte ciudat si spuneam : '' Ce e cu ala care zboara cu sataru`'' =)) , el mi-a explicat cs clasic si apoi , m-am descurcat eu mai departe , de paintball am aflat pe la 9 ani de la un prieten care a gasit pb.ypeo.ro , acolo erau o gramada de playeri care joaca in ziua de azi , apoi cand acel sv s-a inchis am aflat mult mai tarziu de lcsnet , am jucat cu mai multe nume care nu le mai tin minte .. si apoi m-am apucat de numele Gr1m => , dupa cum vede-ti i-am mai facut niste modificari fiind Gr!mM , si am avut multe clanuri hit ` em win mix etc... , dar acum sunt nespus de bucuros ca am intrat in hammer
Scuzati-ma ca v-am tinut atat , sper ca v-a placut
The End ... !!! =)))

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Salut!
Ma Numesc Belciug FloriN locuiesc in jud OLT am 15ani. Intrarea mea pe srv de pb incepe intr-o zi de iarna , eram cu varul meu cel mai bun la colindat acela fiind (ZzZzZ) si mergand noi mai vorbeam despre counter-strike srv si altele deodata el imi zice ca a vazut un srv de pb cand ne ducem amandoi acasa il sun si ii spun sami zica srv. Cand am intrat pe el am vazut smecheri clanuri de toate imi placea foarte mult srv avea mod paintball pe care nul mai vazusem  pana atunci , cand am vazut adminu , clanuri foarte misto am zis trb sa intru si eu am tinut un nume dar nu prea am reusit sa intru si is cam trist abia acum am intrat dar nui tarziu si acuma sunt FERICIT ca am intrat in clan si de admin sper sa tin foarte mult.
Sper ca v-a placut povestea mea nus mare povestitor
.

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Din pacate se pare ca din nou clanul trece printr-o perioada de ,,acalmie" sa nu ii spun altfel. Membrii clanului nu sunt activi deloc....desi multi promiteau marea cu sarea....totul a ramas o mica balta....deh....se pare ca memoria are picioare scurte...nu-i bai...raman eu pe baricade asa ,,tanar si nelinistit '" cum sunt pana se intampla ceva...sper ca de bine.Acum eu ce sa mai spun...bafta tuturor sisa ne vedem sanatosi !

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Monky, eu nu mai sunt deloc activ pe cs 1.6, acum joc numai cs:go, este pur si simplu mai frumos...xD

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
Eu sunt activ pe 1.6 dar numai știu pe ce server jucam...Eu zic sa facem un clan si pe ca go

descriptionTOPIC PREZENTARE ! EmptyRe: TOPIC PREZENTARE !

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde