[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

descriptionCerere up [hammer].::Creative::. EmptyCerere up [hammer].::Creative::.

more_horiz
Nick-ul tau: [hammer].::Creativ3::.
Gradul tau: VII
Gradul dorit: VI
Motive: Sa ajung cat mai sus Very Happy !
De ce crezi ca ai merita?: Pentru ca joc bine Very Happy, ma inteleg foarte bine cu restu colegilor mei.. Very Happy 
Alte mentiuni: Va pupa Creatura voastra, si sper sa fie aceptata cererea :*:* !

descriptionCerere up [hammer].::Creative::. EmptyRe: Cerere up [hammer].::Creative::.

more_horiz
Parerea mea ca te cam grabesti! abia ai 2 sapt in clan si deja vrei upgrade...+ ca esti atat de "modest" !! Chiar daca ceilalti vor da pro sau nu..de la mine ai Contra deocamdata !!

descriptionCerere up [hammer].::Creative::. EmptyRe: Cerere up [hammer].::Creative::.

more_horiz
2 saptamani patetic :-j, am 2 luni si cv Wink !

descriptionCerere up [hammer].::Creative::. EmptyRe: Cerere up [hammer].::Creative::.

more_horiz
Scuze ca ma bag da tu ai fost acceptat in hammer pe 13 iulie deci swift are dreptate

descriptionCerere up [hammer].::Creative::. EmptyRe: Cerere up [hammer].::Creative::.

more_horiz
CONTRA! , mai asteapta de abia ai intrat printre sefii tai =))
Esti boboc inca Smile)

descriptionCerere up [hammer].::Creative::. EmptyRe: Cerere up [hammer].::Creative::.

more_horiz
fie ca voi :-j .

descriptionCerere up [hammer].::Creative::. EmptyRe: Cerere up [hammer].::Creative::.

more_horiz
http://lcsnet.org/Thread-Downgrade-Cr3ative
http://lcsnet.org/Thread-Remove-Cr3ative

Acest lucru l-am aflat de la Adrian(Teo) dar nu a vrut posteze pe forum, eu am anuntat mai multi colegi de acest lucru dar din cate vad tot eu sunt primul care posteaza aceste link-uri. Oricum mie nu imi merg demourile nici la SwiftKid pe motiv ca ne lipsteste models/cadout_galben.mld (orice ar fi asta Smile) ).
Daca va merg demourile va rog sa le vizionati si cel mai bine ar fi sa luam legatura cu cei de pe Furien sa aflam mai multe.
I-am lasat mesaj la L2u desi nu stiu ce grad are pe furien dar am vazut ca el a postat. I-am spus sa imi explice care a fost treaba sau sa intre pe forum la noi sa ne explice ce sa intamplat.
Oricum din cate stiu eu daca incalci regulamentul vei fi exclus din clan definitiv, iar Creative a incalcat punctul 3 acesta fiind:
NU folositi coduri de niciun fel !
In caz ca doriti sa il recititi postez si acest link: https://hammerclan.all-up.com/t11-regulament
Si sa fim seriosi: "2 saptamani patetic :-j, am 2 luni si cv Wink !" Swift nu ti-ar fi raspuns daca nu ar fi verificat mai intai, iar confirmarea vine din postul urmator adica din postarea lui Teo.
Chiar credeai ca ne duci de nas si noi nu vom verifica...
Nu mai postez la reclamati presupun ca acest reply ajunge avand in vedere ca toti membri intra zilnic pe forum. cu exceptia lui Rolex (asta e trebuia sa te scot in fata putin) Smile

Ultima editare efectuata de catre [hammer]Seretide in Dum Iul 28, 2013 10:58 am, editata de 1 ori (Motiv : .)

descriptionCerere up [hammer].::Creative::. EmptyRe: Cerere up [hammer].::Creative::.

more_horiz
Contra motiv mai sus:))!Bafta!!N-am nimic cu tine dar na motivele de mai sus!

descriptionCerere up [hammer].::Creative::. EmptyRe: Cerere up [hammer].::Creative::.

more_horiz
Imi pare rau, dar pe motiv de folosire de cod, nu vei primi upgrade.
Pe deasupra, vei fi si scos din clan deoarece ai incalcat una dintre regulile de baza.
Imi pare rau !
TC

descriptionCerere up [hammer].::Creative::. EmptyRe: Cerere up [hammer].::Creative::.

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde