[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

descriptionCerere schimbare nick [hammer Jr.]Tranquilla  in [hammer Jr.].::ReLaX::. EmptyCerere schimbare nick [hammer Jr.]Tranquilla in [hammer Jr.].::ReLaX::.

more_horiz
# Nick actual : [hammer Jr]Tranquilla
# Nick dorit : [hammer Jr.].::ReLaX::.
# Motiv : M-am plictisit de actualul.

descriptionCerere schimbare nick [hammer Jr.]Tranquilla  in [hammer Jr.].::ReLaX::. EmptyRe: Cerere schimbare nick [hammer Jr.]Tranquilla in [hammer Jr.].::ReLaX::.

more_horiz
Prefer tranquilla ca sunt invatat cu ala Smile) Si acel nick nu a fost inspirat din cel a lui RoLeX? Smile)=))

descriptionCerere schimbare nick [hammer Jr.]Tranquilla  in [hammer Jr.].::ReLaX::. EmptyRe: Cerere schimbare nick [hammer Jr.]Tranquilla in [hammer Jr.].::ReLaX::.

more_horiz
Nu stiu daca tie iti place eu iti dau PRO dar gandestete bine daca cu asta vrei sa ramai.

descriptionCerere schimbare nick [hammer Jr.]Tranquilla  in [hammer Jr.].::ReLaX::. EmptyRe: Cerere schimbare nick [hammer Jr.]Tranquilla in [hammer Jr.].::ReLaX::.

more_horiz
Dupa cum au spus si colegi mei,m-am gandi bine si vreau sa raman cu Tranquilla;)

Un moderator dati Tc

descriptionCerere schimbare nick [hammer Jr.]Tranquilla  in [hammer Jr.].::ReLaX::. EmptyRe: Cerere schimbare nick [hammer Jr.]Tranquilla in [hammer Jr.].::ReLaX::.

more_horiz
Acceptat !
TC

descriptionCerere schimbare nick [hammer Jr.]Tranquilla  in [hammer Jr.].::ReLaX::. EmptyRe: Cerere schimbare nick [hammer Jr.]Tranquilla in [hammer Jr.].::ReLaX::.

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde