[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

description[WAR] hammer Jr. Vs [Revenger] Empty[WAR] hammer Jr. Vs [Revenger]

more_horiz
Cristi a scris:
Dupa cum am promis ,  vom avea niste meciuri si noi .. ca sa mai stricam rutina zilnica .. in care doar jucam pe server .
Cum scrie si in titlu , primul WAR din seria ce urmeaza, zic eu .. Smile va fi cu clanul [Revenger] .

Meciul se va disputa pe serverul (war.engame.ro) la ora 21:30 in data de 28 August,2016 , adica duminica aceasta . In caz de intarziere, veti fi asteptati maxim pana la ora 21:40 .
Harta pe care se va juca va fi de_dust2 si formatul meciului va fi de 5 vs 5 + rezerve , cate vor sa vina Smile .

ATENTIE ! Fiecare jucator este obligat sa isi faca demo pe toata durata meciului .

Cum se face demo ?
Deschizi consola jocului (tasta `) si acolo scrii : record NUME
NUME - il inlocuiti cu numele vostru din joc .

Succes adversarilor nostrii , si vreau sa va antrenati de pe acum si sa nu tratati cu indiferenta acest meci .
Cei ce vor participa , astept sa imi spuneti pe skype(cristii.c571 in caz de nu-l stiti ... ) . Termen maxim este pana DUMINICA dimineata la ora 12:30 . Nu conteaza daca nu voi fi Online pe skype , imi lasati un off-message .

Titulari :
[hammer Jr.] # Vodka [;x]
[hammer Jr.] # R@vy
[hammer Jr.] # Demmer
[hammer Jr.] # ZoZoLe
[hammer Jr.] # All-Star!
Rezerve :
+ Rezerve care vor sa vina !

Eu va zic bafta de acum ! Am incredere in voi ! Stiu ca veti castiga ! Sa ne faceti mandri! Bafta!
Sa va antrenati ziua asta si maine, pana la 9 jumate sa fiti pregatiti..
Sa nu ne faca aia de ras Smile)
Sa nu va prin ca pierdeti
Smile)

description[WAR] hammer Jr. Vs [Revenger] EmptyRe: [WAR] hammer Jr. Vs [Revenger]

more_horiz
Sa vedem daca avem serve, am auzit ca are green, daca ne lasa.

description[WAR] hammer Jr. Vs [Revenger] EmptyRe: [WAR] hammer Jr. Vs [Revenger]

more_horiz
Vreau sa va felicit  , mi-a placut cum ati jucat , si asteptam alte war-uri sa fie cat mai multe , vom fi mereu invingatori !
Scorul final a fost de 16-11 GG, Easy !
Cat despre clanul advers , luati de aici Smile)
Mai las topicul deschis pentru felicitari ! Very Happy

description[WAR] hammer Jr. Vs [Revenger] EmptyRe: [WAR] hammer Jr. Vs [Revenger]

more_horiz
Smile))

description[WAR] hammer Jr. Vs [Revenger] EmptyRe: [WAR] hammer Jr. Vs [Revenger]

more_horiz
Smile) Bravo baieti Wink ^_^

description[WAR] hammer Jr. Vs [Revenger] EmptyRe: [WAR] hammer Jr. Vs [Revenger]

more_horiz
Multumim Smile

description[WAR] hammer Jr. Vs [Revenger] EmptyRe: [WAR] hammer Jr. Vs [Revenger]

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum