[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

descriptionCerere [hammer Jr.] -dpk # AIMINNNG ;x EmptyCerere [hammer Jr.] -dpk # AIMINNNG ;x

more_horiz
Nume: Laurentiu
Nick CS: -dpk # AIMINNNG ;x
Varsta: 14
Experienta CS: joc cs de 5 ani jumate si pe pb joc de cand erau sv de lcsnet
STEAM Da/Nu: Nu
YM:  laurentiuhotea@yahoo.com
De Ce Vrei a intri in clan: Pentru ca am multa experienta la cs mai ales la pb si consider ca este unul dintre cele mai bine clanuri de pb cu oameni seriosi
Ai mai fost in alt clan(care): pe pb: sRT, pe classic: aLc00L,-Vs-,wkN #!!!! etc.
Ai luat la cunostiinta regulamentul? Da/Nu: Da normal!!!

P.S are cv ca am admin pe un sv de 1 an, grad owner?


Sunt un om foarte serios,nu o sa va dezamegesc!!!

Ultima editare efectuata de catre dinozaur112 in Mar Dec 22, 2015 3:23 am, editata de 1 ori (Motiv : graba)

descriptionCerere [hammer Jr.] -dpk # AIMINNNG ;x EmptyRe: Cerere [hammer Jr.] -dpk # AIMINNNG ;x

more_horiz
Contra
1.Regulament necitit.
2. Nu imi place comportamentul tau.

Ultima editare efectuata de catre [hammer Jr.] # All-StaR in Mar Dec 22, 2015 1:58 pm, editata de 2 ori

descriptionCerere [hammer Jr.] -dpk # AIMINNNG ;x EmptyRe: Cerere [hammer Jr.] -dpk # AIMINNNG ;x

more_horiz
Contra

1. REGULAMENT NECITIT!!!
2.Nu te-am vazut pe server decat azi , in rest nici nu te stiu.
3. Nu conteaza daca ai experient , ma indoiesc ca ai 5 ani de experienta dar daca nu ai activitate degeaba !

descriptionCerere [hammer Jr.] -dpk # AIMINNNG ;x EmptyRe: Cerere [hammer Jr.] -dpk # AIMINNNG ;x

more_horiz
Contra

Colegii mei au motive mai sus + daca esti chiar asa serios de ce nu ai citit regulamentu ?

descriptionCerere [hammer Jr.] -dpk # AIMINNNG ;x EmptyRe: Cerere [hammer Jr.] -dpk # AIMINNNG ;x

more_horiz
Contra , regulament necitit !

descriptionCerere [hammer Jr.] -dpk # AIMINNNG ;x EmptyRe: Cerere [hammer Jr.] -dpk # AIMINNNG ;x

more_horiz
Contra Regulamnetu`l (Da normal mai uitate odata peste el) Smile)

descriptionCerere [hammer Jr.] -dpk # AIMINNNG ;x EmptyRe: Cerere [hammer Jr.] -dpk # AIMINNNG ;x

more_horiz
Contra.

descriptionCerere [hammer Jr.] -dpk # AIMINNNG ;x EmptyRe: Cerere [hammer Jr.] -dpk # AIMINNNG ;x

more_horiz
Imi pare rau



Respins


Topic Closed

descriptionCerere [hammer Jr.] -dpk # AIMINNNG ;x EmptyRe: Cerere [hammer Jr.] -dpk # AIMINNNG ;x

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde