[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

descriptionReclamatie ZoZo EmptyReclamatie ZoZo

more_horiz
Nick-ul tau : [hammer Jr.]The SilenT
Gradul tau: Membru
Nick-ul playerului reclamat : [hammer Jr.] # ZoZoLe
Gradul playerului reclamat: Membru
Descriere : Limbaj vulgar , ce sa mai zic ..
Dovada : https://i.imgur.com/ByZ6gCL.png
Martori : era si mike si mage , nu stiu daca au vazut .
Data / Ora : acum
Cum Crezi Ca Trebuie Pedepsit? : voi decideti

descriptionReclamatie ZoZo EmptyRe: Reclamatie ZoZo

more_horiz
Mda , m`i se pare normal ca un membru nou trebuie primit direct cu cearta , nu zozole ?
Tu stii mai bine Smile
Eu eram spectator daca nu gresesc si nu am vazut faza asta .. dar zozole chiar nu se comporta frumos cu playeri cat si cu admini , si nu m`i se pare ceva normal ..

descriptionReclamatie ZoZo EmptyRe: Reclamatie ZoZo

more_horiz
Ma comport urat ma? =]] The silent tu chear nu vezi ca decand ai intrat sau reintrat tu in clan au inceput sa iasa membri mult mai buni ca tn , cum ar fii : sHoTz^ HieNNa , toti s-au saturat de tn pentru faci ce faci si enervezi omul , cat despre tine MaGe Tu abea ce ai intrat in clan si deja te crezi lider ar fii mai bine sa taci (Pararea mea) . In plus ce am zis asa grav? " Clar wall , mars" . Cine crede ca are dreptate Silent , sa dea pro . Cu asa membri ca silent , care din cauza lui ne-au iesit membri valorosi (i-am mentionat mai sus , nu vreau sa ma repet) , cred ca ar fii cazul sa ies si eu ...(nu zic ca ma retrag , dar daca este nevoie , o s-o fac)

descriptionReclamatie ZoZo EmptyRe: Reclamatie ZoZo

more_horiz
@SilenT, nu era mai ușor să îi spui pe server  + nu e așa ceva grav, am văzut și vorbe mai urâte din partea unor membri.
@ZoZo, nimeni nu te ține forțat aici e strict decizia ta.

descriptionReclamatie ZoZo EmptyRe: Reclamatie ZoZo

more_horiz
Nu pot sa ma abtin sa nu raspund xD
In legatura cu ce ai zis tu zozole, nu stiu cat de valorosi sunt pentru tine cei 2 care au plecat, dar oricum unul din ei era un fost codat iar pe celalalt nu-l cunosc si nu stiu cati din hammer il cunosteau.
In legatura cu reclamatia, nu am vazut cand s-a intamplat, insa nu cred ca era nevoie de o reclamatie.
Si in final, va rog, nu mai omorati limba romana. Smile

descriptionReclamatie ZoZo EmptyRe: Reclamatie ZoZo

more_horiz
[hammer Jr.] # ZoZoLe a scris:
Ma comport urat ma? =]] The silent tu chear nu vezi ca decand ai intrat sau reintrat tu in clan au inceput sa iasa membri mult mai buni ca tn ,  cum ar fii : sHoTz^ HieNNa , toti s-au saturat de tn pentru faci ce faci si enervezi omul , cat despre tine MaGe Tu abea ce ai intrat in clan si deja te crezi lider ar fii mai bine sa taci (Pararea mea) . In plus ce am zis asa grav? " Clar wall , mars" . Cine crede ca are dreptate Silent , sa dea pro . Cu asa membri ca silent , care din cauza lui ne-au iesit membri valorosi  (i-am mentionat mai sus , nu vreau sa ma repet) , cred ca ar fii cazul sa ies si eu ...(nu zic ca ma retrag , dar daca este nevoie , o s-o fac)

=))) Ce valoare au aia ma ? Ca joaca cu coduri ? Si ca nu's activi ?
Lol doamne , daca esti prieten bun cu hiena care este in primul rand si un plagiator , asta nu inseamna ca e valoros .
Stai linistit , din cate stiu si tu ai folosit cod pe mevid .
Da puteti sa plecati toti ma , crezi ca noua ne pasa de voi ? Sunt si playeri mai buni de 1000 de ori ca voi ..

descriptionReclamatie ZoZo EmptyRe: Reclamatie ZoZo

more_horiz
Or fii playeri mai buni , dar tu in niciun caz , Plus ca nu stii sa te comporti vis-a-vis de Colegii tai din clan , Cu cine urmeaza sa te certi Cu Patratel , cu cine? Ce vrei sa fac eu nu te suport . Mai bine sa ne vedem de treaba noastra. Si apropo , ai vro dovada ca am jucat cu wall pe mevid??? Nu ai Smile sigur , pentru ca nu s-a intamplat Smile

descriptionReclamatie ZoZo EmptyRe: Reclamatie ZoZo

more_horiz
[hammer Jr.]The SilenT a scris:
[hammer Jr.] # ZoZoLe a scris:
Ma comport urat ma? =]] The silent tu chear nu vezi ca decand ai intrat sau reintrat tu in clan au inceput sa iasa membri mult mai buni ca tn ,  cum ar fii : sHoTz^ HieNNa , toti s-au saturat de tn pentru faci ce faci si enervezi omul , cat despre tine MaGe Tu abea ce ai intrat in clan si deja te crezi lider ar fii mai bine sa taci (Pararea mea) . In plus ce am zis asa grav? " Clar wall , mars" . Cine crede ca are dreptate Silent , sa dea pro . Cu asa membri ca silent , care din cauza lui ne-au iesit membri valorosi  (i-am mentionat mai sus , nu vreau sa ma repet) , cred ca ar fii cazul sa ies si eu ...(nu zic ca ma retrag , dar daca este nevoie , o s-o fac)

=))) Ce valoare au aia ma ? Ca joaca cu coduri ? Si ca nu's activi ?
Lol doamne , daca esti prieten bun cu hiena care este in primul rand si un plagiator , asta nu inseamna ca e valoros .
Stai linistit , din cate stiu si tu ai folosit cod pe mevid .
Da puteti sa plecati toti ma , crezi ca noua ne pasa de voi ? Sunt si playeri mai buni de 1000 de ori ca voi ..



SilenT de cand le spui tu ce sa faca ?
Cel putin la uni le pasa de ei si de clan.


NU VA MAI CERTATI !


Topic Closed

descriptionReclamatie ZoZo EmptyRe: Reclamatie ZoZo

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde