[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

descriptionRECLAMATIE  RepLaY EmptyRECLAMATIE RepLaY

more_horiz
Nick-ul tau : [hammer]PAroL
Gradul tau: 3
Nick-ul playerului reclamat : [hammer Jr.]RepLaY
Gradul playerului reclamat: 3
Descriere : Deci eu am fost pe server ma jucam , replay era pe server si juca niste playeri faceau niste glume de gen parol este cel mai bun de pe server iar replay spunea ca este mai bun ca mine am facut 1vs1 si lam facut de ras in fata la totii playeri . dupa cateva minute vad multe jigniri pe adresa mea de la replay va dati seama injuraturi ..... acest lucru nu este permis nu stie de respect de ce-i mai mari "RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT"
Dovada : am vrut sa il tin de vorba avand cat mai multe dovezi .... dar din pacate mi sa dat un rr la pc din cauza unu-i program DEAMONTOOLS se numeste Razz
Martori : martorii era nu mai stiu exact ....
Data / Ora : 10.08.2013 / 20:00 parca era seara.
Cum Crezi Ca Trebuie Pedepsit? : DEMIS asa ceva nu este permis!

descriptionRECLAMATIE  RepLaY EmptyRe: RECLAMATIE RepLaY

more_horiz
Imi place rima de la sfarsit " Demis asa ceva nu este permis" =))
Avand in vedere reclamatia..Eu am zis din prima CONTRA la cererea lui de intrare..Nu a mai jucat de jumatate de an si nu ii mai cunosteam atitudinea..De acea iam dat contra...Parerea mea este ca nu este de acest clan( Este doar parerea mea ).

descriptionRECLAMATIE  RepLaY EmptyRe: RECLAMATIE RepLaY

more_horiz
Mda ai inteles gresit Smile...Nu inteleg de ce faci lucruri de genul acestea daca nu intrebi prima data...Eram pe sv si vorbeam cu niste playeri si era si cineva din hammer Jr printre ei...PLayeri au zis ca sunt mai bun ca tine,tu erai cel din hammer pe server,altul nu mai era...Iar eu am zis ca nu sunt mai bun ca tine,daca eram mai bun eram in hammer si dupa ceva timp te-am intrebat "Asai PAroL? Smile)" si ai intrebat "Ce?","Asai ca esti mai bun ca mine? Smile)"....Nu mi-am batut joc de tine,nu te-am injurat cum pretinzi tu ca am facut(Asta chiar ca ai invetat-o la maxim ca sa scapi de mine dintr-un motiv)...Pe langa acest lucru intreabai pe cei din hammer Jr. ca nu am facut asa ceva...Cei care erau on dar nu stiu sigur care erau...Si sincer reclamatile nu se fac fara dovezi,in caz ca nu ai dovezi intrebam martorii....Fra,multa lume din hammer Jr. ,inclusiv hammer ma stie ca un player adecvat,nu fara 7 ani de acasa Wink

Acum Amnezic ce sa zic...Adevarat nu am jucat de ceva timp... Smile....Ramane decizia lui M1Ha1 sau a lui Patratzel Smile

descriptionRECLAMATIE  RepLaY EmptyRe: RECLAMATIE RepLaY

more_horiz
Nu stiu ce sa zic,creierul zice pro/inima zice contra...Smile).Da,exact, asa ceva nu este permis, dar daca nu ai dovada, reclamatia este in zadar.Astept sa vad ce zic si ceilalti.

Ultima editare efectuata de catre [hammer]MaddoxX in Mar Aug 20, 2013 12:05 am, editata de 1 ori (Motiv : ete.fas)

descriptionRECLAMATIE  RepLaY EmptyRe: RECLAMATIE RepLaY

more_horiz
Oameni buni fara dovada reclamatia este 0 (multi pot inventa pentru ai face rau cuiva/sau chiar a avut probleme si nu a putu face ss)
Oricum tot ce sa scris pe chat ramane in LOG spuneti cand sa intamplat mai exact (data/ora) iar mike se va uita in log si va veni cu dovezi... sa vedem cine a spus adevarul si cine mine, iar vinovatul va fi tras la raspundere.

descriptionRECLAMATIE  RepLaY EmptyRe: RECLAMATIE RepLaY

more_horiz
Da,asa este cel mai corect,sa se uite in log la text si sa vedem cine zice adevarul si cine nu Smile...Ora 20 c-am pe aici si data 10.08.2013 si vedem Smile...Pe langa chestia asta nici nu am reusit sa facem 1 v 1 deoarece nu ne-au lasat playeri...EU doar te-am intrebat "Parol facem un 1 v 1? Smile)" dar cand te-am intrebat ai vazut ca nu am zis din rautate si tu ai zis ca facem si ai vrut sa ii pui pe toti pe spec....

descriptionRECLAMATIE  RepLaY EmptyRe: RECLAMATIE RepLaY

more_horiz
O sa ne uitam in log si vom gasi raspunsurile...pentru ca asa nu-mi pot da seama cine are dreptate si cine nu.
Suspend Topicul pana la aflarea rezultatului!

descriptionRECLAMATIE  RepLaY EmptyRe: RECLAMATIE RepLaY

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde