[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

descriptionHAMMER jr EmptyHAMMER jr

more_horiz
just, patratel!!!
1. cer ca la cererile de orice gen sa numai aiba voie cei din jr sa comenteze, nu mi se pare corect, in jr fac parte cei in formare, deci.....si prin cuvintele astea nu bat niciun app ca eu "sunt format" sau ca sunt mai bun ca cei din jr!
2. cei din jr care nu sunt activi pe serverele de pb cunoscute si in principal pe forum sa fie sanctionati si chiar sa primeasca remove.

m-am saturat sa va vad ca va milogiti de noi sa primiti un pro , intrati in clan si dupa gata, intrati pe pb sau forum ca va aduceti voi aminte ca faceti parte dintr-un clan.

descriptionHAMMER jr EmptyRe: HAMMER jr

more_horiz
Tu te auzi ce vorbesti? Cum adica sa nu mai aiba voie cei din Jr sa raspunda la sectiunea lor:/ , din cate sti raspunsul lor e 30%-40% , cel mai mult se ia in considerare raspunsul celor din hammer, de aceea avem voie sa raspundem la Jr
+ nu mai dati pro de incurajare, dati pe merit https://hammerclan.all-up.com/t381-recrutare-madworld#3168

descriptionHAMMER jr EmptyRe: HAMMER jr

more_horiz
smoke unu nu cred ca a intrat de 10 ori pe forum si 15 pe pb :-j
a frut in hammer sa fie important sau ce?

descriptionHAMMER jr EmptyRe: HAMMER jr

more_horiz
Omu eu stiu ca noi nu avem o relatie de prietenie prea buna dar eu nu am mai tinut legatura cu nimeni din clan si nu am stiut ce sa intampalt si pe ce sv jucati acuma si ca ati facut forumul acesta asa ca Stai cil. Razz

Ultima editare efectuata de catre [hammer]JustMe in Dum Iun 14, 2015 7:34 am, editata de 1 ori (Motiv : Fara "Ba" ca esti in familie aici, respecti sau .... sti mai departe)

descriptionHAMMER jr EmptyRe: HAMMER jr

more_horiz
forumul este facut de 2 ani Smile)
"Mesaje: 5
Puncte: 17
Reputatie: 0
Data de inscriere: 27/07/2013
Varsta: 19
"
ne zici ca nu stii ca am facut forumul?
pb.fly-zone (pb.ecila.ro)
pb.mevid.ro
acum stii sa te vad:P

descriptionHAMMER jr EmptyRe: HAMMER jr

more_horiz
Ba omu contul acesta lam primit de la justme nu a fost creat de mine Neutral
Si eu nu am mai intrat pe PB de ceva vreme buna din cauza nistor probleme familiare dar na infine alti sunt si in hammer`ul mare si eu nu iam vazut in viata mea pe sv asa ca sa o lasam balta nu am ajuns sa ati dau tie explicati dsp viata mea personala. Neutral
Si app tu daca tot zici tu ai doar 22 posturi de atata timp Smile) ? Neutral

descriptionHAMMER jr EmptyRe: HAMMER jr

more_horiz
Smoke, eu cred ca mai bine ai pleca capul avand in vedere ca in primul rand esti in hammer jr, deci esti inca "elev", MI9 e de mult timp in clan si ar trebui sa-l respecti, nu sa incepi cu tupeu d-asta fara rost. Daca aveti probleme cu un membru, discutati cu unul din cei ce coordoneaza clanul si rezolvati.
Si cum adica nu ai o relatie buna de prietenie cu MI9 ? Cum ai ajuns tu in clan daca nu te intelegi cu un membru din hammer ?
Ar trebui sa fie pus in discutie conflictul dintre cei doi, daca tot suntem o "familie".

descriptionHAMMER jr EmptyRe: HAMMER jr

more_horiz
Mike eu nu am treaba cu nimeni (Respect pe cineva daca stiu ca acea persoana ma respecta)
Dar Mi9 nus de cand am intrat in hammer Jr tot are ceva cu mine pe server comenta fara rost si chesti dinastea daca are ceva cu mine personal poate sa o spuna in fata la fel cum o fac si eu nu ma ascund atata . Neutral
Si mike eu nu am treaba cu el sa nu fiu nesimtit imi cer eu scuze fata de el ca cica sunt "ELEV" dar am mai auzit de la multi ca MI9 asa e el mai tare in gura dar parerea mea sa fie cu alti playeri nu cu cei din clan Razz ^_^

descriptionHAMMER jr EmptyRe: HAMMER jr

more_horiz
SmOke mai mult respect fata de cei din hammer, sunt peste tine cu mult mai ales experienta, deci da dovada de elev, caci sunt peste tine,


Concluzie, daca mai vrei sa faci parte din aceasta familie mai lasa si tu capu jos.

descriptionHAMMER jr EmptyRe: HAMMER jr

more_horiz
oke data viitoare ma fac ca nu am vazut nimic si nu voi mai baga in seama ce va spune el Neutral

descriptionHAMMER jr EmptyRe: HAMMER jr

more_horiz
Incercati sa va purtati ca atare, fi'ti aman2 mai respectuosi , aratato ca faceti parte din acest clan !




Topic Closed

descriptionHAMMER jr EmptyRe: HAMMER jr

more_horiz
Just scuze ca ma bag dupa ce ai inchis topicul, dar trebuie sa spun cate ceva.

1. MI9, propunerea ta nu mi se pare ok, sincer. In Hammer suntem maxim 5-6 membri mai activi si in plus, e clanul lor. Au tot dreptul sa isi dea cu parerea pentru cine vrea sa intre. Incercati sa nu ii mai faceti sa se simta inferiori, pentru ca nu sunt. Da, e un clan mai nou ca Hammer-ul, cu jucatori cu mai putina experienta, dar motivele pentru care l-am creat nu a fost ca sa parem noi superiori. Prea multe persoane voiau si inca vor in Hammer, iar cel putin eu prefer sa il mentinem mai restrans. Asa ca a fost necesara o solutie, iar eu am venit cu solutia asta, desi un clan asemanator a fost creat de Roby acum vreo 4 ani.

2. Smoke si MI9. Cum a spus si Mike, ca sa ne putem numi "familie", trebuie sa va comportati ca atare. Nu vreau sa mai aud ca nu va suportati intre voi. Nici voi si nici altii, pentru ca recent am mai avut o problema de genul asta. Odata ce ati intrat in clan, v-ati asumat anumite chestii, printre care si obligatia la un minim de bun simt fata de ceilalti membri. Daca nu va simtiti in stare sa mentineti acest minim bun simt si nu va simtiti in largul vostru in acest clan, sunteti invitatii mei sa il parasiti. Nu sunteti obligati sa stati sa "va chinuiti" cu ceilalti membri. Asta e valabil pentru toata lumea.

3.Just, ai dat dovada de o doza destul de mare de ingamfare cand i-ai zis ce i-ai zis la Smoke. Nu imi place. Nimeni nu e superior nimanui. Nimeni nu e peste nimeni. Respectul pe care ar trebui sa il aiba membrii din Hammer Jr fata de cei din Hammer ar trebui sa il aiba si cei din Hammer pentru Hammer Jr. Sa te crezi superior si sa ii zici sa dea dovada de "elev" mi se pare inadmisibil. Chiar daca ai mai multa experienta si chiar daca esti membru intr-un clan mai vechi nu inseamna ca ar trebui sa ai atitudinea asta.

4. Cat despre PRO-urile de incurajare, si eu sunt de acord ca sunt cea mai mare prostie. Da-ti PRO doar la persoanele care credeti ca merita, nu le dati la oricine.


Atat am avut de spus, sper ca m-am facut inteles.

descriptionHAMMER jr EmptyRe: HAMMER jr

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde