[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

descriptionCere clan "Alin Grauree va da somnn" EmptyCere clan "Alin Grauree va da somnn"

more_horiz
Nume:Alin
Nick CS: ALin Grauree va da somnn
Vârsta: 16
STEAM Da/Nu: nu
Y!M: aliinnnnn
De ce vrei să intri în clan: ca e smecher
Ai mai fost în alt clan(care): nu
Ai luat la cunoştiinţă regulamentul? Da/Nu:da


Ultima editare efectuata de catre AlinnGr in Dum Dec 01, 2013 7:12 am, editata de 1 ori

descriptionCere clan "Alin Grauree va da somnn" EmptyRe: Cere clan "Alin Grauree va da somnn"

more_horiz
Team vazut odata pe srv deci Contra intrati odata pe srv si deja vreti in clanuri...Smile...tii...monky..as vrea sa vad ce zice Evil or Very Mad

descriptionCere clan "Alin Grauree va da somnn" EmptyRe: Cere clan "Alin Grauree va da somnn"

more_horiz
Eu joc de 2 ani pe server tot cu alin dar aveam la nume .mzq stai tu calm Wink

descriptionCere clan "Alin Grauree va da somnn" EmptyRe: Cere clan "Alin Grauree va da somnn"

more_horiz
Contra  ....am mai spus si o repet...motivul -e un clan smecher -chiar ma supara fiindca nu il consider asa...deci nu este un motiv pt. a fi primit in clan+ daca esti cunoscut cu vre-un nick degeaba iti pui altul aici ca nimeni nu o sa stie (sa te recunoasca)....dar asta e parerea mea.....geek 

descriptionCere clan "Alin Grauree va da somnn" EmptyRe: Cere clan "Alin Grauree va da somnn"

more_horiz
P.S.Iar scorul in acest clan e irelevant....conduita conteaza,prezenta la fel..... geek 

descriptionCere clan "Alin Grauree va da somnn" EmptyRe: Cere clan "Alin Grauree va da somnn"

more_horiz
Bine ma bine, respingeti-mi cererea si gata. hai pa

descriptionCere clan "Alin Grauree va da somnn" EmptyRe: Cere clan "Alin Grauree va da somnn"

more_horiz
:contr: Doamne, nu va uitati la maini ? Are wall...sa fie banat...Sa dat el singur de gol..
P.S: Uitativa si la cadou..se vede prin perete

descriptionCere clan "Alin Grauree va da somnn" EmptyRe: Cere clan "Alin Grauree va da somnn"

more_horiz
BV tocmai ne-ai dovedit ca joci cu wall si vei primi ban si pe sv

descriptionCere clan "Alin Grauree va da somnn" EmptyRe: Cere clan "Alin Grauree va da somnn"

more_horiz
Contra

descriptionCere clan "Alin Grauree va da somnn" EmptyRe: Cere clan "Alin Grauree va da somnn"

more_horiz
Respins

descriptionCere clan "Alin Grauree va da somnn" EmptyRe: Cere clan "Alin Grauree va da somnn"

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde