[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

descriptionComm la reclamatia adusa lui Blue! EmptyComm la reclamatia adusa lui Blue!

more_horiz
In primul rand vreau sa intelegeti ca nu incerc sa apar pe nimeni,vreau doar sa spun adevarul !
Acum o saptamana cand Blue nu era acasa si stiu sigur asta pt ca am vb cu el si mi-a zis ca pleaca de acasa,si asa a intrat varasu cu numele de cristi de pe laptopul lui si vb urat ,si-a pus hammer jr la nume si i-am dat ban minute,apoi a reintrat si a luat ext.
A doua zi primesc msj de la blue ca nu poate intra pe server ca ii da eroare si intr-un final ii arata ca are ban pe ip!
I-am scos banul si a intrat!
In seara aceea cand s-a intamplat evenimentul cu stefan ,blue m-a anuntat  de pe zi ca pleaca la un majorat si iarasi a intrat varasu si presupun ca a facut ravagii (stiti ce sa intamplat)! Mie la cs meu imi raman parola si nickname salvat pt ca joc numai pe pb.lcsnet.ro
APP.  varasu cristii mi-a cerut mie admin si i-am spus sa intre pe forum sa faca o cerere,si daca a vazut ca nu l-am bagat in seama nici pe mess a inceput sa ma injure si i-am dat ignore!!! Pacat ca nu mai am discutiile!
Nu stiu daca tot ceea ce am zis este adevarul purrrr,dar va pun intrebarea: Credeti ca blue ar fi facut asa ceva cu un coleg de-al nostru???? Ar fi putut bine mersi sa faca asta cu orice alt player.Sau v-ati gandit ca poate chiar este nevinovat????
Eu nu vreau sa va induc in eroare sau sa credeti ca-i iau apararea,vreau doar sa se faca dreptate si sa fim o echipa asa cum se defineste a fi "clan".
Atat am avut de spus dragii mei colegi,va rog judecati limpede si corect!
Eu zic ca e nevinovat!!!

Ultima editare efectuata de catre [hammer Jr.] # M1Ha1 in Vin Iul 19, 2013 5:18 am, editata de 2 ori

descriptionComm la reclamatia adusa lui Blue! EmptyRe: Comm la reclamatia adusa lui Blue!

more_horiz
Eu sincer nu cred ca blue i-a facut aia lui stefan si cred in ce ai zis mai ales ca stiu ca blue este un coleg bun ceea ce mi-a demonstrat-o pe server+el era dornic sa intre in hammer jR SI nu cred ca a vrut sa iasa asa repede deci si eu cred ca e nevinovat

descriptionComm la reclamatia adusa lui Blue! EmptyRe: Comm la reclamatia adusa lui Blue!

more_horiz
PRO, cred ca este nevinovat .

descriptionComm la reclamatia adusa lui Blue! EmptyRe: Comm la reclamatia adusa lui Blue!

more_horiz
Dupa cele spuse cred si eu si saracu' s-a chinuit pe mess sa-mi spuna!Scuzele mele!

descriptionComm la reclamatia adusa lui Blue! EmptyRe: Comm la reclamatia adusa lui Blue!

more_horiz
Daca totusi toata lumea care a facut parte din acest incident recunoaste ca a fost doar o neintelegere, si eu trebuie sa accept acest lucru.
Imi pare rau Mr.Blue, dar sper ca intelegi ca am gresit cu totii.

descriptionComm la reclamatia adusa lui Blue! EmptyRe: Comm la reclamatia adusa lui Blue!

more_horiz
Patra frate cu totii gresim ca suntem oameni,dar avem si puterea de a recunoaste si a intrepta greseala!!!! Acesta este darul nostru de la Dumnezeu!

descriptionComm la reclamatia adusa lui Blue! EmptyRe: Comm la reclamatia adusa lui Blue!

more_horiz
Daca si ceilalti doresc si cred ca a fost o greseala, propun revenirea lui in hammer Jr.
Am inteles tot ce s-a intamplat si vad ca nu are decat vina ca are un var ca acela Smile).
Blue ai grija pe viitor, mai bine ti-ai ascunde CS-ul sau sa iei PC-ul dupa tine Smile) daca stii ca ai asa veri .
Propun si stergerea acestor 2 topicuri cu aceasta reclamatie, pentru a nu aduce o imagine ,, urata '' clanului .
PS: Blue , ti s-a ridicat suspendarea adminului .

descriptionComm la reclamatia adusa lui Blue! EmptyRe: Comm la reclamatia adusa lui Blue!

more_horiz
Va Multumesc Tuturor !!!

descriptionComm la reclamatia adusa lui Blue! EmptyRe: Comm la reclamatia adusa lui Blue!

more_horiz
Hehe....vorba aia...prietenii ti alegi,rudele le mostenesti.... Smile .....si din cate il stiu pe blue ,nu cred ca vorbeste urat......noh,asta sa ii fie invatatura de minte si sa invete din patanie...... Twisted Evil 

descriptionComm la reclamatia adusa lui Blue! EmptyRe: Comm la reclamatia adusa lui Blue!

more_horiz
Bine ai revenit , printre noi .
La inceput nu am crezut , dar mati inmoiat toti =)).
EDIT: S-a facut lumina cu tot , lam tras unpic de limba pe varusu.
DOVADA: Comm la reclamatia adusa lui Blue! CyAOpZ8
Imi pare rau, ca am avut dubii in cazul tau.

descriptionComm la reclamatia adusa lui Blue! EmptyRe: Comm la reclamatia adusa lui Blue!

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde