[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

Am nevoie de niste pareri

power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde
+3
[hammer] # KILLER
[hammer]AmNNNez1c
[hammer] sPeeD # mike
7 participanți

descriptionAm nevoie de niste pareri EmptyAm nevoie de niste pareri

more_horiz
Salutare ! M-am gandit ca daca tot mai sunt doar doua luni pana vine iarna, sa incep sa lucrez la un mod de paintball in ton cu evenimentele din acea perioada. De multe ori am auzit de la mai multi jucatori ca serverele mele au fost printre cele mai bune, iar acum problema mea este ca as vrea sa aflu ce vi s-a parut "special" la aceastea. Eu am cateva idei conturate, insa tot parerea jucatorilor mi se pare mai importanta.

De mentionat este faptul ca este probabilitatea mare ca modul sa fie unul de tip : Echipa lui Mos Craciun vs. Echipa lui Grinch.

descriptionAm nevoie de niste pareri EmptyRe: Am nevoie de niste pareri

more_horiz
Eu imi aduc aminte cadourile lasate pe jos, iti dadea hp, armor, He, nu prea mai stiu, era acum mult timp xD, si dupa skin-urile cu mos craciun, si craciunite :>

descriptionAm nevoie de niste pareri EmptyRe: Am nevoie de niste pareri

more_horiz
Imi aduc amine de ce a menționat Amnezic , si sunt de acord

descriptionAm nevoie de niste pareri EmptyRe: Am nevoie de niste pareri

more_horiz
si eu sunt de acord

descriptionAm nevoie de niste pareri EmptyRe: Am nevoie de niste pareri

more_horiz
Ar fi fain sa avem la tero un tip de 3 arme si la anti-tero alt tip de 3 arme,  sa adaugi ca atunci cand ucidem un adversar sa pice o cutie cu un anumit bonus si daca ai putea ca atunci cand dam lama la un adversar sa ne dea 25 hp de fiecare data.
Razz sunny geek
In privinta cu acel lucru "special" la care te-ai referit tu, mie unul mi se parea "special"  comunitatea acolo era tot farmecul, nu intra oricine pe server si daca intra erau 1-2 playeri restul era toata lumea din comunitate si ne cunosteam, era ceva restrans acolo si ala era tot farmecul, fara acea comunitate "LcSNeT" nimic nu va mai fi "special". Evil or Very Mad

descriptionAm nevoie de niste pareri EmptyRe: Am nevoie de niste pareri

more_horiz
Cel mai fain a fost modul cu Cutiile care picau cand omorai un inamic, mapele cu aspectele de craciun, Armele, si multe tot serverul a fost super tare..

descriptionAm nevoie de niste pareri EmptyRe: Am nevoie de niste pareri

more_horiz
Va multumesc pentru mesajele voastre, am sa tin cont de parerile voastre si poate pana la sfarsitul saptamanii voi pune si cateva poze sa vedeti cam cum va arata o parte din mod.

Momentan am selectat doar ceva skin-uri pentru arme si am niste schite...va mai pot spune doar ca va exista un meniu de arme pentru tero si unul pentru ct [tero nu pot lua armele celor de la ct cand se spawneaza si invers].

Astept in continuare parerile voastre.

descriptionAm nevoie de niste pareri EmptyRe: Am nevoie de niste pareri

more_horiz
Bulgari de zapada in loc de grenade. Ai mai facut asta o data si mi s-a parut genial :*

descriptionAm nevoie de niste pareri EmptyRe: Am nevoie de niste pareri

more_horiz
Dupa cum v-am promis, am revenit si cu cateva poze ale viitorului mod...astept parerile voastre.

Am nevoie de niste pareri 25z2jw1
Am nevoie de niste pareri 35bs1eq
Am nevoie de niste pareri 34ysnba

descriptionAm nevoie de niste pareri EmptyRe: Am nevoie de niste pareri

more_horiz
Destul de dragut, sper sa nu faca lag unele arme ( ma refer la M4A1 - modificat ) si ai putea schimba acel cutit cred ca ai idei mult mai bune de skinuri nu te limita la atat Very Happy.
Succes cu modul, daca ai nevoie de ajutor pentru test astept un mesaj sau orice altceva.

Ultima editare efectuata de catre [hammer]Florin in Sam Oct 22, 2016 10:54 am, editata de 1 ori

descriptionAm nevoie de niste pareri EmptyRe: Am nevoie de niste pareri

more_horiz
La ce te referi prin "sper sa nu faca lag unele arme" ? Skin-ul pentru cutit in mare parte ala va ramane...In ceea ce priveste modul...inca nu e finalizat, dar pentru a-l finaliza am nevoie de un server hostat pentru a face probe cu cineva la ce am implementat...cel mai probabil ori luna viitoare sau cel tarziu in decembrie va aparea un server nou cu acest mod.

descriptionAm nevoie de niste pareri EmptyRe: Am nevoie de niste pareri

more_horiz
Ma refer la faptul ca atunci cand schimbam intre cutit respectiv pistol si arma se facea lag putin sesizabil nu deranja mult sau mai scadea frame rate-ul cand jucam cu o arma si mi se parea ca numai se misca asa fluid si numai pot face bhop.
Astept sa imi zici cand vrei sa cumperi hostul si te voi ajuta si eu cu bani ( cat voi putea ) si la testarea modului, armelor etc. Twisted Evil cheers

descriptionAm nevoie de niste pareri EmptyRe: Am nevoie de niste pareri

more_horiz
Este deja totul pregatit, si testat aproape tot, dns este winter.engame.ro(84.247.54.115:27015).

descriptionAm nevoie de niste pareri EmptyRe: Am nevoie de niste pareri

more_horiz
Am deschis serverul...in mare parte cam asta este modul pe care vi l-am pregatit. Va astept pe winter.engame.ro, sper sa va placa Smile

descriptionAm nevoie de niste pareri EmptyRe: Am nevoie de niste pareri

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde