[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

description[R] Retragere Just Empty[R] Retragere Just

more_horiz
Multumesc ca ati inchis topicul si nu mi-ati lasat dreptul la replica.

Just, iti este atat de greu sa admiti faptul ca ai gresit in legatura cu acel war incat mai bine renunti la clan ? Daca noi observam o neregularitate petrecuta in cadrul anumitor activitati de pe forum, asta nu inseamna ca avem ceva cu tine.
Eu nu am nimic cu tine cum ti-am spus si in celalalt topic, nu ma intereseaza niciun rank special, nu ma intereseaza daca tu sau altul modereaza clanul acesta atata timp cat ne intelegem si este respect fata de membrii. Eu iti recunosc munca depusa si incercarile tale de imbunatatire a forumului.
Daca am avut ceva cu tine, uite...imi cer scuze, chiar daca eu nu-mi amintesc si chiar daca nu am arhivele de pe messenger.
Prin ce ai scris tu vrei sa spui ca atitudinea mea fata de tine a fost aceeasi pe toata perioada in care ai activat in clan ? Adica tot timpul ti-am reprosat ceva sau ti-am zis ca ai wall mereu ?
Poate prin ce ti-am spus aici te mai gandesti si poate iti schimbi putin atitudinea si nu mai renunti imediat ce esti contestat pentru o greseala ci incerci sa o rezolvi cu maturitate.
De asemenea prin acest post, poate iti schimbi si decizia de retragere din clan. Eu cel putin nu am niciun motiv sa fiu "fericit" asa cum spui tu odata cu iesirea ta din clan.

description[R] Retragere Just EmptyRe: [R] Retragere Just

more_horiz
[hammer] sPeeD # mike a scris:
Multumesc ca ati inchis topicul si nu mi-ati lasat dreptul la replica.

Just, iti este atat de greu sa admiti faptul ca ai gresit in legatura cu acel war incat mai bine renunti la clan ? Daca noi observam o neregularitate petrecuta in cadrul anumitor activitati de pe forum, asta nu inseamna ca avem ceva cu tine.
Eu nu am nimic cu tine cum ti-am spus si in celalalt topic, nu ma intereseaza niciun rank special, nu ma intereseaza daca tu sau altul modereaza clanul acesta atata timp cat ne intelegem si este respect fata de membrii. Eu iti recunosc munca depusa si incercarile tale de imbunatatire a forumului.
Daca am avut ceva cu tine, uite...imi cer scuze, chiar daca eu nu-mi amintesc si chiar daca nu am arhivele de pe messenger.
Prin ce ai scris tu vrei sa spui ca atitudinea mea fata de tine a fost aceeasi pe toata perioada in care ai activat in clan ? Adica tot timpul ti-am reprosat ceva sau ti-am zis ca ai wall mereu ?
Poate prin ce ti-am spus aici te mai gandesti si poate iti schimbi putin atitudinea si nu mai renunti imediat ce esti contestat pentru o greseala ci incerci sa o rezolvi cu maturitate.
De asemenea prin acest post, poate iti schimbi si decizia de retragere din clan. Eu cel putin nu am niciun motiv sa fiu "fericit" asa cum spui tu odata cu iesirea ta din clan.



Mai ajutat cand am avut nevoie cu server, multumesc pentru asta, dar chestia cu wall'ul nu o uit asa repede.
Atunci cand am intrat in Jr si ne-a dat pe toti afara, stiu ca tot in cauza ta ne-a dat.
Poate ca da... erau multi care nu meritau cum era I love You cred ca asa avea nick, sau poate chiar eu nu meritam, dar mna.

Si chestia cu gradele, nu vreau sa par cine stie cum , dar poti sa iei exemplu o "companie"
Exemplu: Daca este un "director" in cazul de fata roby/mihai si el se retrage, tot el ramane la conducere?

Nu stiu cum o luati voi dar sa nu aveti impresia ca am vrut sa tin eu clanul sau ceva de genul, eu am vrut doar sa pot face ceva cu el .... Poate ca nu am facut destule.

description[R] Retragere Just EmptyRe: [R] Retragere Just

more_horiz
Din cauza mea a dat tot Jr. afara? Cine crezi ca sunt eu sa am asemenea decizii ca eliminarea intregului grup ? Tu crezi ca eu sunt ala rau care nu doreste pe nimeni in acest clan, de asta nici nu am mai comentat la cererile de recrutare, fiindca apoi vine unul ca tine si zice...aa asta a raspuns primu si restu s-au luat dupa el si d-aia nu intru eu in clan.
Chestia cu wall-ul poti sa nu o uiti toata viata, si ar trebui sa te mandresti ca ti-am spus ca ai wall si tu jucai curat si bine. Chiar o sa-ti povestesc cum am inceput eu sa joc pe serverele romanesti...am inceput prin a fi acuzat de wall si nu de oricine ci de detinatorul ce urma sa fie pentru pb.lcsnet.ro. Doar el cred ca mi-a facut poze de 4-5 ori in decurs de o luna. Si care e problema ? Daca eram suspectat de wall si eu din contra, doar jucam bine...inseamna ca am skill si ma pot mandri ca joc "anormal" pentru unii.
Iar in legatura cu gradele...aici nu e o companie, aici se promoveaza egalitatea si respectul, intr-o firma nu este egalitate...fiindca tu ca angajat nu ai aceleasi beneficii ca si detinatorul firmei. Eu am dorit sa se evidentieze FONDATORUL acestui clan, fiindca fara el nu exista acest clan si nu eram aici sa ne "certam" pentru nimicuri ca cele discutate pana acum. Tu te-ai pus ca DETINATOR al clanului, insa tu esti doar cel care MODEREAZA CLANUL, nu cel care il DETINE.
Ti-am si spus mai sus, iti recunosc dorinta de a imbunatatii clanul, insa cand gresesti trebuie sa-ti recunosc si acest fapt.

description[R] Retragere Just EmptyRe: [R] Retragere Just

more_horiz
Si mie mi sau facut zeci de poze si de tine si de cretive si mai sti eu cine mai era pe atunci, dar mna am tacut pana la un moment dat cand eram pe 1 in top si ma banat cineva.

description[R] Retragere Just EmptyRe: [R] Retragere Just

more_horiz
Vad ca orice ti-as spune tu tot ideea ta o menti. Poti tine minte tot ce vrei tu, eu mi-am cerut scuze si ti-am inteles problemele pe care le-ai avut. Si poate te gandesti si din alta perspectiva de ce zici tu ca m-am comportat mai ciudat cu tine...tu crezi ca increderea se obtine din prima clipa.
Succes in continuare, indiferent de decizia pe care o vei lua in urma mesajelor mele de aici.

description[R] Retragere Just EmptyRe: [R] Retragere Just

more_horiz
Am spus ca ma retrag.

Si cei care aveti admin pe server, nu va faceti griji ca nu sunt genul acela de om, care se "razbuna" daca pot sa zic asa.
Doar ca o sa ma comport cu voi la fel cum ma comport si cu ceilalti admini.

description[R] Retragere Just EmptyRe: [R] Retragere Just

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde