[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

descriptionGrade EmptyGrade

more_horiz
Auzi just ce am vorbit cu cineva, ni se pare deplasat ca acest clan sa aiba Owner, Co-Owner, trebuie sa avem Membri Hammer de exemplu, pusi fiecare la activ sau inactiv, dupa altii pusi la Pot juca war, si asa si in hammer Jr.

Daca vrei sa ma asculti ca am doar grad membru hammer Wink), nu sunt cineva important, si nu veni acum ca ba da esti..bla bla bla.

descriptionGrade EmptyRe: Grade

more_horiz
Amne a scris:
Auzi just ce am vorbit cu cineva, ni se pare deplasat ca acest clan sa aiba Owner, Co-Owner, trebuie sa avem Membri Hammer de exemplu, pusi fiecare la activ sau inactiv, dupa altii pusi la Pot juca war, si asa si in hammer Jr.

Daca vrei sa ma asculti ca am doar grad membru hammer Wink), nu sunt cineva important, si nu veni acum ca ba da esti..bla bla bla.


Trebuie sa se cunoasca cine e liber nu sa zica cineva ca "wow uite just e lider". Am facut ssta ca playeri sa stie unde sa apeleze cand e vreo problema sau eu stiu ce.

Deja esti copil mic la umtima fraza

descriptionGrade EmptyRe: Grade

more_horiz
Eu consider ca pentru ca jucatorii sa stie cine se ocupa de clan in vederea recrutarilor, war-urilor s.a.m.d nu era nevoie de asemenea rank-uri...zici ca sunt gradele de pe server...co-owner, mi se pare ridicol.
Propun ca imbunatatire a topicului de prezentare a membrilor clanului sa se adauge doar : Moderatorii clanului, in care sa fie inclusi cei ce accepta/resping cererile de recrutare/war-uri, MEMBRII ACTIVI/INACTIVI si ce e cel mai important sa se adauge FONDATORUL acestui clan sau FONDATORII, in caz ca nu sunt eu destul de informat acum.
Consider ca aceste rank-uri "owner" [detinator], "co-owner" nu sunt potrivite pentru un clan de renume care promoveaza egalitatea si respectul reciproc. Este strict parerea mea, daca nu sunteti de acord cu ceea ce inteleg eu prin [HAMMER], puteti lua masuri impotriva mea.

         
Cu acelasi respect deosebit, [hammer] sPeeD # mike.
                                                                                                                                                 

descriptionGrade EmptyRe: Grade

more_horiz
Bravo mike bine spus cheers

descriptionGrade EmptyRe: Grade

more_horiz
Wow justme Very Happy, se pare ca ai uitat si de roby_rpr sa il pui la owner, si pe mihai daca imi aduc eu bine aminte, dar poate ca nici nu stii cine sunt aceste persoane, totusi ele au insemnat ceva pentru hammer Wink , deci si eu propun sa se adauge Fondator sau ceva asa, unde sa fie inclus si roby_rpr bineinteles, pentru ca el este adevaratul fondator Smile

descriptionGrade EmptyRe: Grade

more_horiz
Este foarte adevărat ce a zis mike si ii dau dreptate ! Mâine dupa ce vin de la școala am sa ma ocupat de lista membrilor !

descriptionGrade EmptyRe: Grade

more_horiz
https://hammerclan.all-up.com/t5-membrii-hammer

descriptionGrade EmptyRe: Grade

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde