[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

descriptionRetragere Hiena EmptyRetragere Hiena

more_horiz
Dupa cum spune si titlul prietenul nostru "Hiena" a decis sa părăsească clanul . Scurt si la obiect , aici aveți dovada cu Conversația între mine si el : https://imgur.com/Inm9aka
Țin sa Menționez următoarea regula din regulamentul general al clanului
[hammer] # Patratzel a scris:
14.Dupa  ce, cineva părăsește Hammer sau Hammer Jr. va rămâne afară șansele de a fi reprimit fiind foarte mici.

Acestea fiind spune eu îți urez bafta in tot ce ai de gând sa faci, suntem prieteni si așa vom fi mereu , dar dacă asta a fost decizia ta , voi ti-o vom respecta , Bafta ! Am sa las topicul deschis ca sa îți spui părerea Smile
Mult succes in continuare !


Ultima editare efectuata de catre [hammer] # KILLER in Mier Aug 31, 2016 6:00 am, editata de 1 ori

descriptionRetragere Hiena EmptyRe: Retragere Hiena

more_horiz
Da, dupa cum ti-am zis si tie nu o sa mai joc pb , adica o sa mai intru dar rar , si am decis sa parasesc clanul , stiu ca numai am sanse de a fii reprimit , am asteptat ceva timp pana sa intru in hammer , ceva mai mult timp , dar acum decat sa fiu un membru inactiv eu zic ca e mai bine sa ies .
Mi-a placut mult in clan , m-am distrat , m-am simtit bine alaturi de voi , dar cum multi dintre noi au facut-o adica de a se retrage am sa urmez si eu aceelasi drum , va multumesc petru incredere acordata ( Scuze ca v-am dezamagit. ) Momentele frumoase petrecute pe server si nu numai n-o sa le uit , multa bafta va doresc!!!

descriptionRetragere Hiena EmptyRe: Retragere Hiena

more_horiz
Sad Crying or Very sad Smile Surprised Very Happy Bafta amice !

T.C

descriptionRetragere Hiena EmptyRe: Retragere Hiena

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde