[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

descriptionMesaj pentru conducere EmptyMesaj pentru conducere

more_horiz
Salut vroiam sa va spun ca stateam si eu pe forum si am dat peste un topic numit "Va place forumu?" Banuiesc ca stiti despre ce e vorba. Citez  "Dani din cate poti vedea e o tema iesita din comun, nimeni nu mai are asa ceva inafara de noi, e configurata/personalizata de mine am incercat sa fac o "platforma" asemanatoare cu IPB daca sti, invision power board. Deci.." de  JustMe.  pai deci dani sa stii ca nu e chiar asa. Tema e defapt adaptata de Zeus si StaarK, ea a fost lansata pe site-ul lor:  http://www.extrem-tutorials.com/t6793-roanimate-ipb-theme iar justme si-a pus copyright si tot ce trebuie pe tema asta ca mult a mai trudit sa schimbe un banner. Am facut acest topic doar ca sa va informez. Si apropo nu sunteti singuri cu tema asta.
Ma astept sa va spuneti parerea Smile . Salut!

descriptionMesaj pentru conducere EmptyRe: Mesaj pentru conducere

more_horiz
Bine , si cu asta ?

descriptionMesaj pentru conducere EmptyRe: Mesaj pentru conducere

more_horiz
Asa si care e problema ta ?

descriptionMesaj pentru conducere EmptyRe: Mesaj pentru conducere

more_horiz
Andrei C. a scris:
Salut vroiam sa va spun ca stateam si eu pe forum si am dat peste un topic numit "Va place forumu?" Banuiesc ca stiti despre ce e vorba. Citez  "Dani din cate poti vedea e o tema iesita din comun, nimeni nu mai are asa ceva inafara de noi, e configurata/personalizata de mine am incercat sa fac o "platforma" asemanatoare cu IPB daca sti, invision power board. Deci.." de  JustMe.  pai deci dani sa stii ca nu e chiar asa. Tema e defapt adaptata de Zeus si StaarK, ea a fost lansata pe site-ul lor:  http://www.extrem-tutorials.com/t6793-roanimate-ipb-theme iar justme si-a pus copyright si tot ce trebuie pe tema asta ca mult a mai trudit sa schimbe un banner. Am facut acest topic doar ca sa va informez. Si apropo nu sunteti singuri cu tema asta.
Ma astept sa va spuneti parerea Smile . Salut!



1.Da chiar e configurata de mine, din cate stiu eu am schimbat foarte multe de la tema actuala. Daca vezi am scris clar ca e configurata/personalizata
2.Singuri cu tema asta stiu ca nu suntem, deoarece eu am luat Tema de la un prieten...configurata cum e a noastra ba da suntem singuri Smile

descriptionMesaj pentru conducere EmptyRe: Mesaj pentru conducere

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde