[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!



[hammer]
Bun venit pe [hammer] [hammer Jr.]

-Creaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
-Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primeste informatii pe email
*Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
*Trimite mesaje la alti membri.
Nu rata ocazia, Inregistreaza-te!


[hammer]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[hammer]Conectare

Forumul official al clanurilor [hammer] & [hammer Jr.]

HRISTOS A INVIAT !!!

descriptionCerere clan Jac[K]s0n nu cel din WHO EmptyCerere clan Jac[K]s0n nu cel din WHO

more_horiz
Nume: Mihai
Nick CS: Jac[K]s0n ( nu cel din WHO) sau RuPeToT
Varsta: 15
Experienta CS: Multa
STEAM Da/Nu: Da
YM: swat_rupetot
De Ce Vrei a intri in clan: E unul dintre cele mai tari clanuri,si e foarte unit fata de celalalte clanuri;)
Ai mai fost in alt clan(care): Da,Mai multe
Ai luat la cunostiinta regulamentul? Da/Nu: Da

descriptionCerere clan Jac[K]s0n nu cel din WHO EmptyRe: Cerere clan Jac[K]s0n nu cel din WHO

more_horiz
PRO .... geek 

descriptionCerere clan Jac[K]s0n nu cel din WHO EmptyRe: Cerere clan Jac[K]s0n nu cel din WHO

more_horiz
Monky nush de ce ii dai PRO.. probabil ca iti este apropiat Smile
Eu zic CONTRA

descriptionCerere clan Jac[K]s0n nu cel din WHO EmptyRe: Cerere clan Jac[K]s0n nu cel din WHO

more_horiz
Dupa reguli nu am voie sa raspund aici,dar dupa mine ai mai multe sanse in hammer Jr. Wink

descriptionCerere clan Jac[K]s0n nu cel din WHO EmptyRe: Cerere clan Jac[K]s0n nu cel din WHO

more_horiz
CONTRA! chiar imi pare raw nu te cunosc

descriptionCerere clan Jac[K]s0n nu cel din WHO EmptyRe: Cerere clan Jac[K]s0n nu cel din WHO

more_horiz
Nu ma cunostii...Jac[K]s0n cel de pe Topz.. te-am vazut de mutle ori si am schimbat niste vorbe:D

descriptionCerere clan Jac[K]s0n nu cel din WHO EmptyRe: Cerere clan Jac[K]s0n nu cel din WHO

more_horiz
Contra, mai stii cand mai injurat la primul war? Daca intra in hammer sau hammer jr., eu voi parasii clanul.

descriptionCerere clan Jac[K]s0n nu cel din WHO EmptyRe: Cerere clan Jac[K]s0n nu cel din WHO

more_horiz
Respins !
TC

descriptionCerere clan Jac[K]s0n nu cel din WHO EmptyRe: Cerere clan Jac[K]s0n nu cel din WHO

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde